האתר שלכם נהדר כל הכבוד


האתר שלכם נהדר כל הכבוד אולי באמצעות האתרים האלו יהיה סוף לכל החאפרים והמנופחים שחושבים שהם הכי הכי ואין כמותם. תודה על האינפורמציה הנהדרת באתר שלכם ותמשיכו כך. סולומון עדנה IP: 84.109.86.218   קרא עוד..

תריסים

טוב לדעת
כיצד לבחור תריס לבית? אילו שיקולים יש להביא בחשבון בבחירת המוצר הדרוש לי? האם בחירת התריסים צריכה להיות פונקציונאלית בעיקרה או שמא עלינו לתת את הדעת גם לסוגיות של עיצוב ומראה חיצוני? המאמר שלפניכם יענה על כל השאלות המטרידות, ויסייע לכם לבחור את התריסים המושלמים עבורכם.
  • בעלי מקצוע
  • תריסים
select

אלום אשר ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 4
053-8095908
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, גוש דן, השרון
אלום אשר
אלום אשר, ייצור והרכבת חלונות מכל הסדרות, ייצור והרכבת ווטרינות מכל הסדרות, תריס חשמלי, תריסי אור, מייצר את כל סדרות החלונות הבלגיי, מבצע תיקוני תריסים חשמלים, רשתות נגד יתושים, אלום אשר


כל מה שצריך לקחת בחשבון בבחירת תריסים

תריסים נחשבים כיום ל"עפעפיים" של הבית, החוסמים כניסת שמש אל תוכו, בדיוק כפי שהעפעפיים שלנו מצמצמים כניסת אור לעיניים שלנו. ככאלה, הרי שהתקנתם בבית היא חשובה ביותר, ולאור זאת, רצוי שנתייחס ברצינות אל בחירת התריסים שלנו. כל הפרמטרים שרצוי לתת אליהם את הדעת בבחירת תריס לבית במאמר שלפניכם.

כך תבחרו את התריסים שלכם בצורה מושכלת

  • תריסים צריכים להיות, קודם כל, נוחים לשימוש מבחינה פונקציואנלית. יפים ומלאי חן ככל שיהיו, אם יהיה קשה לתפעל אותם ואם הפתיחה והסגירה שלהם יהיו מסובכות, אנחנו מהר מאוד נאבד סבלנות ונתחרט על הרגע, שבו התקנו אותם.
  • לצד נוחיות ההפעלה, התריסים שנבחר צריכים גם להיראות טוב ולתרום לעיצוב הכללי של החלל. במציאות שבה רוב אביזרי הבית מהווים בעת ובעונה אחת גם אלמנטים עיצוביים, ניטיב לעשות אם נבחר בתריסים, שיש להם סטייל ושיק, ושהם משלימים את הקו העיצוב של החדר. לפיכך, רצוי להקפיד על כך שהתריסים יתכתבו עם יתר הריהוט המוצב בחלל, וידברו איתו "באותה שפה". כך למשל, יכול להיות שתריס מפלדה הוא לא הפתרון ההולם ביותר לחלל המעוצב באופן כפרי ועדין, והעשוי ברובו מעץ.  
  • תריס יכול לשמש גם כאמצעי בטיחותי, המשדרג את מידת ההגנה של דיירים בביתם. בעידן שבו, הסכנות והאיומים העומדים לפתחינו הם רבים, התריסים יאפשרו לנו להפוך את ביתנו למבצרינו. רצוי להתייעץ עם נציגי החברה ממנה יירכשו התריסים, כדי לבדוק איזה סוג תריס יספק את ההגנה המקסימאלית. לרוב, תריסי גלילה העשויים חומרים חזקים יענו על הצורך הזה.
  • כסף מסובב את העולם, והוא כמעט תמיד משפיע על הבחירה שלנו במוצר זה אחר. כדי שרכישת התריסים לא תותיר אתכם עם חור ענק בכיס, בחרו את אלה שקנייתם אפשרית עבורכם מבחינת עלויות. 

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון אלומיניום

התקנת דלת אלומיניום2100₪ - 1600
התקנת גגון מאלומיניום1200₪ - 1000
התקנת קיר מסך (מ"ר)6₪ - 4
מנוע לדלת נגללת(ליחידה)2200₪ - 1800
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: