איתור נזילות ורטיבות


לא אחת קורה שבעלי דירות ונכסים מקבלים חשבון מים בגובה של עשרות אלפי שקלים מבלי להבין איך דבר כזה יכול לקרות. לא תמיד תקלות אינסטלציה הינן נראות לעין. לפעמים הן קשורות לבין אבל נמצאות מחוזה לא. במקרה כזה אם אתם גרים למשל באזור השרון, חשוב לאתר אינסטלטור בחדרה על מנת שיבצע איתור נזילות ורטיבות. זה יכול להעיד על נזילה שמבזבזת לכם את חשבון המים.

איתור נזילות ורטיבות בעזרת מצלמה טרמית

על מנת שהתהליך יהיה יעיל, חשוב מאוד לבדוק אינסטלטורים אשר מספקים שירות הכולל שימוש במצלמה טרמית. יש לך 2 יתרונות ברורים:

  1.       איתור נזילות בצורה מהירה ויעילה בתוך המים ומחוצה לו.
  2.       תיקון נזילות ללא צורך בהרמת והרס אזורים בבית שלא לצורך. כלומר מאתרים את המיקום המדויק של הנזילה מבלי  לפרק חלקים בסביבה. יחסוך זמן עבודה לשרברב ולכם את הנזק הכרוך בהסרת אריחים.

יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שירות זה עלול להיות קצר יותר יקר מהרגיל. יחד עם זאת, בדקו את טווח המחירים על מנת שלא יציגו לכם מחירים מופרזים ומנופחים. באתר יצאת גדול תמצאו, בין היתר, מחירון אינסטלטורים.

מי אחרי על תשלום חשבון המים?

בעל הכנס תמיד יהיה אחרי, אולם אפשר לפנות לתאגיד המים הרלוונטי ולבקש הקלה. אם אתם זוכרים דירה, ולא אתם גרמתם נזק במכוון או בטעות, גם במקרה זה בעל הנכס יהיה אחרי על התקלה. אבל כאשר מדובר בסתימות -  את תיקון התקלה, כמובן, צריך לשלם מי שגר וגרם לסתימה.

חשוב לדעת:

לפני שאתם רוכשים נכס בין אם מדובר בדירה מקבלן או דירה יש שניה, חשוב להביא מישהו שיבדוק אותו למענכם. בדק בית הוא תהליך חשוב שכך כך תוכלו לאתר תקלות, במידה והם קיימות, בצנרת. למשל בית שעמד רק במשך כמה חודשים או שנים, יכול להיות מקור לנזילות. לא אחת קרה שדיירים עברו לדירה וגילו מהשכנים שישנה נזילה. אז כדי שלא תרכשו בים אם תקלות, ועל מנת שיטפל בהן מי שמכר לכם את הדירה, יש לבדוק אותו קודם לפני שחותמים על החוזה. כמו כן, תמיד כדאי לשקול לעשות ביטוח.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
אינסטלטורים
אינסטלטורים
X
דוא"ל: