מוריד את הכובע בפני יצאת גדול


כך יצאת גדול עזרו לי לחסוך בשיפוץ הבית והרבה ...   קרא עוד..

טרנד חיפוי זכוכית

אם פעם היה נהוג להבחין בקרמיקה או חרסינה המשמשות לציפוי קיר, היום בתקופה בה יש חשיבות רבה בכל הקשור לעיצוב ניתן להבחין בטרנד ההולך וכובש את המטבח- חיפוי זכוכית.

אם בחרתם ללכת בעקבות הטרנד, כדאי שתדעו כי כאשר בוחרים חיפוי זכוכית למטבח יש לבחור בזכוכית חזקה. מדובר בזכוכית העוברת טיפול ייחודי בשלב הייצור, מה שהופך אותה לחזקה מאד גם אם הזכוכית נשברת.

כמו כן, זכוכית המיועדת לחיפוי עוברת הליך הנקרא חיסום- הליך בו ניתן טיפול תרמי לחומרים לצורך שינוי התכונות המכניות שלהם. הליך זה מתבצע על ידי חימום החומר לטמפרטורה גבוהה ולאחר מכן קירור מהיר. כמו כן, רוב הזכוכיות צבעוניות ומגיעות במגוון גדול של צבעים מה שהופך את הבחירה לחגיגה אחת גדולה.

חיפוי זכוכית- היתרונות

במידה ובחרתם להצטרף לאנשים שכבר החליטו לבחור בשיטת חיפוי זכוכית, דעו כי ישנם לא מעט יתרונות:

שימוש בפלטה אחת: בעת הליך חיפוי זכוכית נעשה שימוש בפלטה אחת אשר מכסה את כל הקיר ללא חיבורים כמו בשימוש בחרסינה. למעשה, כך נמנעת בעיית רטיבות כי אין את הבעיות שעשויות לעודד מצב של רטיבות  ולגרום נזקים חמורים מאד לחלל המטבח אשר לא יאפשרו בו שימוש לטווח ארוך.
קל לניקוי: אחד השיקולים המרכזיים בבואנו לבחור חיפוי זכוכית קשור לעובדה כי מדובר בחומר קל לניקוי. בשונה מחומרים אחרים, זכוכית נחשבת לחומר שקל לנקותו. לרוב, פעולת הניקוי מצריכה עבודה רבה, אך בכל הקשור לזכוכית ניתן לנקות עם מטלית ולקבל תוצאה יפה.
עמידות: בשונה מחומרים אחרים, זכוכית עמידה גם בפני כתמים או פגיעות וכן אינה דורשת תחזוקה.
מגוון אפשרויות עיצוב: כפי שהוזכר קודם לכן, היום כאשר יש חשיבות רבה לעניין העיצוב, הזכוכיות לא נשארו מאחור. היום ניתן לראות עיצובים שונים ומרהיבים אשר הופכים את המטבח למקום שנעים להיות בו לא רק למטרות בישול אלא גם לישיבה על כוס קפה.

רגע לפני הבחירה- מה כדאי לדעת?

בבואנו לקבל החלטות בחיים יש לנהוג בשיקול דעת. בין אם מדובר בבחירת חיפוי זכוכית למטבח או כל בחיר אחת לבית, יש לדעת כי המוצר ישאר איתכם לתקופה ארוכה ולכן יש לבחור משהו שתהיו שלמים איתו לאורך כל הדרך.
היום בשל המגוון הרחב של זכוכיות, כדאי להשקיע מחשבה לא רק בעניין האופנה אלא גם לחשוב קדימה- לראות מה יתאים לכם עוד כמה שנים מעכשיו. אמנם ייתכן כי הצבע המסויים מאד מתאים עכשיו, אבל בעוד כמה שנים תמצאו את עצמכם עם צבעים שלא ממש מתאימים ולכן חשוב מאד להשקיע בבחירה ולהסתכל קדימה

לרשימת קבלני שיפוצים, או בעלי מקצוע אחרים
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: