שרות ברמה הגבוהה ביותר יצאת גדול


קבלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל מהתיאומים עם טל , דיוק ההגעה דבר חשוב מאין כמותו ועבודתו המדהימה של אלעזר, מקצועיותו, אמינותו , נחמדותו, ניקה את איזור העבודה לאחר שסיים. ממליצים בחום רב !!!   קרא עוד..

עבודות אינסטלציה בגובה


לא כל עבודת אינסטלציה היא פשוטה וכוללת עבודה של כמה דקות לצורך פתיחת סתימות או תיקון נזילות. בין אם אתם מזמינים אינסטלטור בתל אביב לצורך פרטי או אינסלטור בצפון לצורך תיקון תקלה במבנה מסחרי, לפעמים נוצר צורך בהזמנת עבודות אינסטלציה בגובה. כלומר גישה לדברים שלא נמצאים בתוך הבית אלא מחוצה לו. כמה דברים שכדאי להבין.

לא כל אינסטלטור מספק שירות זה

כמו שלא כל אינסלטור בחדרה מספק שירות של ביובית, אלא יש כאלה שמספקים רק (או בעיקר) שירות זה, כך גם לא כל שרברב מספק עבודות אינסלציה בגובה. לכן יש לחפש מראש שרברב ששירות זה נמצא במסגרת העבודה שלו. קחו בחשבון ששירות זה, גם אם מדובר בעבודה של תיקון נזילות ולא החלפת צנרת -  מיקר את העלות.

איך מתבצעות עבודות אינסטלציה בגובה?

  • מנוף – הדרך הפשוטה יותר. גישה לאזור בעזרת מנוף. כמובן שזה מוגבל לגובה מסויים.
  • סנפלינג -  שיטה שמשתמשים בה במבנים גבוהים במיוחד שאליהם לא ניתן להגיע בעזרת מנוף.
  • סולם - בגובה שאינו קיצוני אפשר לעשות שימוש בסולמות.

איך למנוע עבודות שרברבות יקרות כמו זה?

רוכשים נכס במגדל דירות? חשוב מאוד להזמין מומחה שיעשה בדק בית ורק לאחר מכן יש לרכוש את הנכס. כלומר במידה והכל נמצא תקין. לא אחת אנשים מוכרים דירה עם צנרת פגומה, כל שכל הצרות נופלות על הרוכש שלא טרח לבדוק את הבעיות בעזרת מומחה. כאשר מדובר ברכישת נכס -  תמיד כדאי לבדוק ולרכוש רק לאחר שמי שמוכר את הנכס – טיפל בבעיות. זה יכול לקרות גם לאחר שהנכס עמד ריק במשך זמן רב. כך תמנעו מהזמנת עבודות אינסטלציה בגובה על חשבונכם ותחסכו אלפי שקלים על תיקון התקלה.

לבחור מומחה מאתר "יצאת גדול"

באתר יצאת גדול תמצאו מגוון ענק של מומחים ובין היתר אינסטלטורים המתמחים בעבודות בגובה. אתם מוזמנים לקרוא גם את ביקורות הגולשים על השירותים שלהם. אנו מפעילים מוקד גישור שנועד לתת גב ללקוחות במקרה שמתעוררות בעיות בהם בעלי המקצוע לא פעלו כשורה. לפרטים נוספים כמו גם התייעצות לגבי בחירת בעלי מקצוע  - אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
אינסטלטורים
אינסטלטורים
X
דוא"ל: