שרות ברמה הגבוהה ביותר יצאת גדול


קבלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל מהתיאומים עם טל , דיוק ההגעה דבר חשוב מאין כמותו ועבודתו המדהימה של אלעזר, מקצועיותו, אמינותו , נחמדותו, ניקה את איזור העבודה לאחר שסיים. ממליצים בחום רב !!!   קרא עוד..

פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית

לרשימת אינסטלטורים מומחים לפתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית לחץ

לא כל סתימה אפשר לפתור בקלות ועם פומפה או שפיכת מי סודה או כל חומר אחר לכיור. במקרים רבים אין ברירה אלא להזמין אינסלטור בתל אביב או בכל עיר אחרת לביצוע פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית. מדובר במכשיר עם קפיץ ארוך שבסופו מחוברים גורמים שעוזרים לפתוח סתימות. לכל אינסלטור ספילה מסוג זה. בעבר היה נהוג להשתמש בספירלה ידנית, אבל כיום נעשה שימוש בחשמלית מה שמקל מאוד על השימוש ומייעל אותו. כל מה שצריך הוא להחדיר את הספירלה לסיפון או לעומק האסלה, להפעיל אותה וזה הכל. עבודה כזו היא עניין של דקות. רק שרברב יכול לעשות אותה שכן לא משתלם לקנות את המכשיר כדי לעשות לבד, הרי זה יעלה לכם הרבה יותר מאשר להזמין שרברב.

האם זה עלול להזיק לצנרת?

פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית לא אמורה להזיק לצנרת, אלא עם כן מדובר בצנרת מאוד ישנה ושחוקה כך שבכל מקרה יש צורך בהחלפה. אינסטלטור איכותי ידע לעשות את העבודה בצורה טובה כך שלא ייווצר נזק לסיפון, האסלה או הצנרת.

מתי ברור שהשירות נדרש?

בוא ניקח לדוגמא סתימה באסלה. אם בכל פעם שאתם מורידים את המים הם מתנקזים לעט או שנוצרת הצפה ואין זה משנה כמה פעמים השתמשתם בפומפה וזה שוב חוזר, סימן שהסתימה היא עמוקה יותר מהטווח שבו הפומפה יעילה. במצב כזה יש להזמין שירות של שרברב אשר עושה פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית.

האם כל שרברב מספק שירות זה?

כל שרברב מנוסה הוא בעל ספירלה חשמלית. לכן כדאי להזמין שרברב שיש לו לפחות 3-4 שנות ניסיון. ניסיון לפתור תקלה זו בעזרת מכשירים אחרים יכול להיות איטי יותר ולא תמיד יעיל. יש לוודא שגורם הסתימה הוסר ולא הוזז כך שהוא יצטבר במקום אחר ויגרום לתקלות.

מה קורה כאשר זה לא עוזר?

יכול להיות שמדובר בבעיה חמורה יותר הדורשת שטיפת קווי ביוב. יכול להיות שזה לא קשור לצנרת שלכם אלא לצנרת המשותפת של הבניין. רק שרברב מיומן ומנוסה יצליח להבין מה הבעיה ולפתור אותה גם אם יש צורך לעשות עבודות בגובה.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
אינסטלטורים
אינסטלטורים
X
דוא"ל: