איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..

שיפוץ מטבח

השלב הראשון והכי חשוב שמתחילים לשפץ את המטבח הוא התכנון. תחילה נחשוב איזה שינויים היינו רוצים לראות במטבח- ארונות ודלתות המטבח,השיש ואינסטלציה. החשוב ביותר הוא לבדוק את נקודות החשמל בבית כדי לדעת היכן אפשר למקם מכשירים חשמליים. בתכנון מומלץ את המקרר,הכיור והתנור קרוב אחד ליד השני כדי ליצור מטבח יעיל יותר.

אחרי שהחלטתם  מה אתם רוצים לעשות עם המטבח שלך, כדאי לדבר ולהכין סקיצה עם השיפוצניק או אם החלטתם לקחת נגר שיעשה לכם את העבודה.

מכאן העבודה עוברת להיות של אותו בעל מקצוע,הוא צריך לפרק ולפנות את המטבח הקיים,להקים נקודות חשמל,גז ואינסטלציה ואחר כך הרכבת ארונות מטבח. רק אחרי שהרכיב את ארונות המטבח, יש להזמין שיש ולא לפני, הבדל של סינטימטר יכול להרוס את התכנון של המטבח וגם יכול לפגוע בעלויות,לכן חשוב מאוד לשים לב לא להזמין את השיש לפני שהרכיבו את הארונות.

איך לחסוך כסף בשיפוץ מטבח

כיור - כדי לחסוך בכיור מומלץ לקנות כיור מחרס. רבים כיום בוחרים בכיור מנירוסטה שנראה יותר מתוחכם ומודרני אך כיור חרס יותר משתלם. כיור נירוסטה דורש השקעה כספית בתחזוקה שלו ואילו את הכיור חרס הרבה יותר זול בתחזוקתו. בנוסף, גם הכיור חרס זול יותר מהנירוסטה.

שיש - השיש הנפוץ בישראל כיום הוא אבן קיסר אשר מגיע במגוון דגמים,שיש חזק מאוד ונוח אך לא עמיד בפני חום. המחיר הזול ביותר של אבן קיסר הוא כ400 ש"ח למטר והיקר ביותר מגיע לאלפי שקלים. אם אתה מחפשים שיש יותר זול, אפשר ללכת על שיש חברון,אשר מחירו מתחיל מ250 ש"ח למ"ר אך השיש סופג כתמים ולכן הוא טיפה בעייתי.אם אתם מעוניינים דווקא בשיש הטוב ביותר,אך היקר ביותר, הוא ללא ספק שיש גרניט אשר נחשב לשיש החזק ביותר,עמיד בפני חום ולא דורש תחזוקה מיוחדת,מחירו מתחיל מ-700 ש"ח למטר. במסגרת החיסכון אך גם במטרה שהבית לא ייצור בעיות,אנחנו ממליצים על שיש אבן קיסר,אך אם לא מפריע לכם שיש שסופג כתמים אפשר ללכת גם על שיש חברון ולחסוך עוד טיפה.

קיר - מומלץ להשתמש בPVC במקום חיפוי קיר מקרמיקה מכיוון שהוא זול יותר ונותן מראה מודרני ומרענן למטבח.

ארונות המטבח - לא הכרחי תמיד להחליף את ארונות המטבח,לפעמים מסיק להחליף רק דלתות או רק לצבוע אותן. במקרה שהחלטתם לא להחליף,מומלץ גם להתקין לבד ולחסוך עוד כמה מאות שקלים.

שולחן - בפינת האוכל אפשר להסתפק בשולחן נחמד,בגודל סביר (כמובן תלוי בכמות האנשים בבית) וליצור פינת אוכל מגניבה וידידותית.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: