איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..

שיפוץ מקלחת


* מקום - אמבטיה תופסת מקום גדול בחדר, לכן צריך לחשוב אם המקום הוא גדול מספיק. מקלחון לעומת האמבטיה יתפוס מקום קטן יותר ויאפשר יותר מקום למגירות וארונות.

* שימוש - האם אתם משתמשים הרבה באמבטיה או שזה סתם בשביל שאם יום אחד תהיו מעוניינים להשתמש בו ? אם אתם אנשים שאוהבים לעשות אמבטיות ומשתמשים בה כדי לרחוץ את הילד, אז תלכו על אמבטיה. אם לא, כדאי מאוד לקחת את האופציה של מקלחון אפילו אם היא נשמעת פחות יוקרתית.

* חיסכון - מקלחון חוסך במים. שימוש רב באמבטיות יכול להביא לחשבון מים גדול מאוד בסוף החודש.

איך לחסוך כסף בשיפוץ אמבטיה

* אריחים - אריחים פשוטים עולים בסביבות ה-1,750 ש"ח ל25 מ"ר והיוקרתיים יכולים להגיע ל7,000 ש"ח. כדי לחסוך מומלץ להשתמש באריחים הזולים יותר.

* כלים סניטריים - אחת מההוצאות הגדולות ביותר בחדר אמבטיה אשר מגיעות בשלל מחירים. ברז אמבטיה פשוט עולה 100 ש"ח והיקר ביותר עולה 1,200 ש"ח. אסלה פשוטה עולה כ-500 ש"ח והיקרה ביותר עולה כ2,000 ש"ח. למרות הפיתוי לחסוך כסף, יש לזכור כי ברזים ואסלות באיכות ירודה תקלקל מהר ויכולה לגרום אף לנזילות. לכן חשוב מאוד לבחור במוצר בעל תו תקן ומתוצרת ידועה.

* ארונות אמבטיה - ארונות אמבטיה מובנים אינה באיכות הגבוהה ביותר אך המחיר שלה גם לא גבוה במיוחד. לעומת זאת, נגרים לוקחים מחיר יותר גבוה אך העבודה ללא ספק טובה הרבה יותר. כדי לחסוך ניתן להזמין ארון אמבטיה בלי מראה ולקנות מראה בנפרד, דבר זה יחסוך הרבה מאוד כסף. חשוב מאוד לדייק במידות של האמבטיה- במיוחד אם זה חדר אמבטיה קטן, אי דיוק יכול להוביל לקושי בפתיחת הארונות וכדומה. חשוב לבחור ארון שעשוי מסוג עץ עמיד ללחות כדי למנוע ריקבון של הארון.

* צנרת - בצנרת אין לחסוך. אחד הדברים שאנחנו ממליצים לא לחסוך. מומלץ לקנות צנרת ברמה גבוהה, עם שכבות בידוד שעטופות באלומיניום.

* ידיות - ידיות נירוסטה נותנות הרגשה יוקרתית במחיר נמוך.

* מקלחון - מקלחון חסכוני יותר מאמבטיה גם בעלויות וגם בחיסכון במים.

לרשימת שיפוצניקים 
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: