מוריד את הכובע בפני יצאת גדול


כך יצאת גדול עזרו לי לחסוך בשיפוץ הבית והרבה ...   קרא עוד..

שיפוצים צבע מאמר

צביעת הבית מעלה סוגיות רבות בנוגע לחומרים והאביזרים שכדאי להשתמש בעת הצביעה. במאמר הבא נעזור לכם בהחלטות,ניתן טיפים שיעזרו לכם בבחירת האביזרים והחומרים לקראת צביעת הבית ונענה על שאלות חשובות ביותר כדי להביא לצביעה נכונה של הבית.

מה עדיף- מברשת או גלגלת צבע ?

מברשת רחבה מאפשרת דיוק טוב בהרבה מאשר גלגלת צבע, אך היא קצרה הרבה יותר ואף משאירה שערות שנדבקות לקיר. לכן לפני שקונים את המברשת יש לבדוק כי היא עמידה ואינה משירה שיער. מומלץ להשתשמש במברשת דקה יותר למקומות צרים,מקומות סמוכים לשקעים ופאנלים.

הרולר, לעומת המברשת, מגיע לכל חלקי הבית (למעט פינות שקשה יותר עם הרולר, אנו ממליצים להשתמש במברשת במקומות הצרים),יותר נוח לתפעול ואינו משאיר סיבים ושערות על הקירות. אמנם יותר קשה לשלוט בכמות הצבע שניגררת ממנו, אך לדעתנו היתרונות שלו גוברים על החסרונות.

על מנת לנקות ולשמור על תחזוקתן של הרולר/המברשת יש להשרות את המברשות והרולר בכלי מים חמים וסבון למשך כמה שעות ואחר כך לשטוף היטב במים.

המלצה שלנו: להשתמש ברולר ומברשת קטנה למקומות צרים.

איזה צבע לבחור ?

אנחנו ממליצים על צבעים בהירים שמשרים רוגע ואווירה של חלל פתוח לעומת צבעים כהים שנותנים הרגשה של חלל קטן יותר. לחדרי ילדים מומלץ להתשמש בגווני פסטל למיניהם שישרו אווירה יותר נינוחה ומתאימה לגיל.

בכל מקרה, חשוב מאוד להתייעץ עם צבעי ולעיין בקטלוג צבעים שקיים בחנויות מובחרות. אנחנו ממליצים גם לבדוק את הגוון לפי מריחת הצבע בחלל החדר כדי למנוע הפתעות לא נעימות.

איך לשמור על הריצפה מכתמי צבע ?

על מנת לאפשר מניעת כתמי צבע מהריצפה והרהיטים יש מספר שיטות:

* עיתונים- הצמדת עיתונים כמה שאפשר אל הרצפה הקרובה לקירות והשתדלו שהם לא יזוז. שיטה המומלצת ביותר -גם ידידותית לסביבה וגם נוחה מאוד לתפעול.

*ניילונים - ניתן לכסות את הספות ושאר חפצים יקרי ערך באמצעות הניילון וכך נוצרת הגנה טובה ובטוחה.

*מים- במידה והשתמשתם בצבעים המבוססים על שמן, רעיון נחמד הוא פיזור מים במידה מועטה על הרצפה. השתדלו לעבוד עם נעליים נכונות למניעת החלקה מסוכנת.

אם כל ההגנות לא עזרו ובכל מקרה הרצפה התלכלכה, יש להשתמש במגבון לנקות את הצבע אם הוא חי ועדיין לא התייבש. אם הצבע התייבש יש להשתמש בשפכטל ולגרד את הצבע.

לא מעוניין לצבוע את הבית, מעדיף בעל מקצוע אחראי ומקצועי ?

אם החלטתם לא לצבוע לבד את הבית אלא להיעזר בבעל מקצוע מנוסה ואחראי, אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר של "יצאת גדול" משם כל הצבעים הם באחריות ופיקוח וכך תמצאו בעל מקצוע שהוא בוודאות הגון ומקצועי. חשוב מאוד להגיד שאתה לקוח של "יצאת גדול" כך יתנו לך יחס מיוחד והנחה של 5% .
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: