איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..

10 שאלות לפני שיפוץ


שיפוץ דירה

1) מה התקציב שלי ? חשוב לדעת להגדיר מראש סכום כסף לשיפוץ כדי לא להיכנס לבזבוזים מיותרים. מומלץ להוריד 20% מהסכום כדי שהפתעות שיצוצו לא יפגעו בתקציב,לדוגמה: אם התקציב שלכם הוא 200 אלף תגידו שהתקציב שלכם הוא 160 אלף.

2) כמה דחוף לסיים את שיפוץ הדירה ? כדאי לחשוב לפני שמתחילים האם אתם בבעיית זמן לגבי השיפוץ כלומר,אם אתם מחכים לילד וחייבים להרחיב את הדירה זה אומר שאתם צריכים לפעול מהר יותר.

3) האם אתם סגורים על איזה שיפוץ אתם רוצים ? האם אתם מעוניינים לבצע שיפוץ בעיצוב הבית (החלפת אריחים שבורים,מנורות,ידיות לעיצוב חדיש יותר) או שאתם מעוניינים בשיפוץ כללי שאומר להחליף כמעט את כל הבית ?

4) האם אתם צריכים עזרה של מעצב פנים או אדריכל ? בעיקר בשיפוצים כלליים וגדולים מומלץ להשתמש באדריכל או מעצב פנים.

5) האם אתם מעדיפים בעל מקצוע אחד שירכז את הבעיות (שיפוצניק) או כמה בעלי מקצוע שיעבדו כל אחד בתחומו ( חשמלאי,צבע ) ?  כאן חשוב לדעת מה אתם מעדיפים, האם לקחת כמה בעלי מקצוע ולפקח עליהם בעצמך אך המחיר זול יותר או לחילופין לקחת שיפוצניק שיטפל בכל הדברים אך המחיר יהיה גבוה יותר.

6) האם אני יודע מי הבעל מקצוע שאני עובד איתו ?  חשוב לדעת איך אני מכיר את בעל המקצוע, האם קיבלתי עליו המלצות והאם אני מאמין שהוא ישר והגון. חשוב מאוד לא ללכת סתם לפי פרסומים באינטרנט אלא אם יש לבעל המקצוע המלצות, מומלץ לבדוק האם הוא עבר בדיקות כדי להיכנס לאתר. בהמשך נסביר איך נמצא את בעל המקצוע האולטימטיבי.

7) איזה אזורים בבית לשפץ ? לפני השיפוץ מומלץ לבדוק היכן צריך שיפוץ, לדוגמה אם אתם מעוניינים לשפץ בעיקר את האמבטיה, בידקו את שאר הבית אם עושים שיפוץ כדאי לשפץ גם מקומות שאתם יודעים שבעוד שנה-שנתיים יצטרכו עוד שיפוץ. מומלץ לאחד שיפוצים כדי למנוע שיפוצים מדי שנה וכדי לחסוך בהוצאות.

8) מהי מטרת השינוי ? לשם מה השיפוץ נחוץ ? האם אתם צריכים שיפוץ לפני מכירה או שיפוץ לשם הרחבת הבית ? כדי להגדיר מראש את היעדים של השיפוץ ולא "לראות לאן זה הולך".

9) האם אתם מוכנים לקראת השיפוץ ? חשוב לדעת לפני שמתחילים את השיפוץ אם אתם באמת מוכנים לקראת השיפוץ,לדוגמה אם מדובר בשיפוץ כללי צריך להתארגן ברוב המקרים על מקום לגור בו,מקום לאחסון הבגדים והרהיטים. חשוב לשמור על רוגע במהלך השיפוץ כי לפעמים השיפוץ קצת מתיש.

10) איך מתחילים ? סיימת את כל ההכנות, ענית על כל השאלות, אל תתחיל לפני שתקרא את כל המדריך ותדע הכי טוב איך מתחילים !
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: