רק הטכנאי של "יצאת גדול" פתר את הבעיה


התנור שלי לא נדלק ופניתי למס' טכנאים כולל חברה הנותנת שירות לתנורי סאוטר. טכנאי התנורים שמצאתי ב"יצאת גדול" היה היחיד שידע להגיד לי טלפונית שיש כפתור מסוים בתנור לא מכוון נכון   קרא עוד..

חשמלאי מוצאים רק בפורטל בעלי מקצוע

אם אתם זקוקים לחשמלאי חדש, רק פורטל בעלי מקצוע ימצא לכם את האיש. חשמלאי הוא אדם שהוכשר לתפקידו, ולכן לא כל טכנאי מתח נמוך הוא בהכרח חשמלאי. לצערנו, ישנם לא מעט מתחזים שלמדו קורס מתח נמוך, פיקוד, וחיבור אינטרקום, אך לא למדו חשמל ולכן הם לא יכולים לעשות שקעי חשמל או לתכנן מערכת חשמל ביתית בבית חדש. בפורטל בעלי מקצוע לא רק שתפסנו את גונבי הדעת הללו, דיווחנו עליהם לרשויות, וקיבלנו לחיקנו רק בעלי מקצוע שהוכשרו לתפקידם, ויתרה מזאת – היו ישרים והגונים עם לקוחות העבר. חשמלאי שהוכשר לתפקידו אך הסתבך וקל וחומר נוצר לו עבר פלילי אינו כלול במאגר שלנו.

איתור בעלי מקצוע נעשה רק בפורטל מקצועי לאיתור בעלי מקצוע

הדבר נכון כמובן גם למקצוע כה קריטי כמו חשמלאי. כאשר אתם מעוניינים לדעת שבחרתם נכון, ואינכם עומדים להיות חשופים למעשי הונאה, רק פורטל בעלי מקצוע ישמור עליכם מכך. חשמלאי, וכמוהו גם חברת שיפוצים, הן ישויות שלא הייתם רוצים לפגוש בסיטואציות שהן מנסות "לסדר" אתכם, ורק בפורטל בעלי מקצוע תוכלו להבטיח שהדבר לא יקרה.

ודאו כי החשמלאי עושה את שנדרש ממנו בבית שלכם

לא בטוח שהשירות שאתם זקוקים לו בבית שלכם נעשה על ידי אותו חשמלאי. ייתכן כי אין לו רישיון לעסוק בכך או שהוא מעדיך שלא לעסוק בכך אבל גם אז – זה לא נורא כי הוא יפנה אתכם למישהו אחר. בכל מקרה, לא קונים חתול בשק ולא מזמינים "כי צריך". לפני שקובעים תאריך ושעה מבררים האם החשמלאי בכלל יכול לבצע את אותה עבודה. אם הוא יכול, ניתן לקרוא לו ואם לא, מומלץ לשאול אם הוא מכיר קולגה שלו שכן יודעת לבצע זאת, וכן מוכשרת לכך.

אנשים שהתעניינו בהזמנת חשמלאי התעניינו גם בשירותים הבאים

חברת שיפוצים, חברת הובלות, אינסטלטור, צבעי מקצועי, מתקין פרקטים, ועוד. גם במקרים הללו תצטרכו לוודא כי החברה אן נותן השירות עושים את מה שאתם מייחלים כי ייעשה. גם במקרים אלו, אם התשובה שלילית, ניתן וצריך לשאול אם הם מכירים קולגות שעושים זאת, ולבקש להיות מופנים אליהן. רק כך תוכלו למצוא גם בקלות, גם ביעילות וגם בזהירות הנדרשת את בעלי המקצוע שלכם.

 
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: