המלצה על מדריך יצאת גדול


הרגע יצא מביתי שמוליק, מתקן מכונות כביסה מרעננה (עמ׳ 81), שתיקן מכונת כביסה בשירות מצויין ומחיר הוגן. תודה על המדריך:) אילן   קרא עוד..

טכנאי מכונות כביסה יאותר בקלות רק בפורטל בעלי מקצוע

זקוקים לטכנאי מכונות כביסה? מכונת הכביסה עדיין באחריות? אל תשתמשו בה. טיב טכנאי מכונות הכביסה שדלינו בפורטל בעלי מקצוע פשוט הוכיח כי הם אמינים יותר כמעט מכל טכנאי של חברה חיצונית. כתבה שעשינו על השוואה בין 2 המקרים מעידה על תופעה מעניינת לפיה דווקא טכנאי חיצוני שבא מאתנו עשה יותר למען הלקוח שלו מאשר טכנאי מכונות כביסה מטעם תעודת האחריות של מכונת הכביסה. לגזור ולשמור.

חיבור המכונה לרשת המים

טכנאי מכונות כביסה מטעם תעודת האחריות עשה, כפי שראינו, את המינימום הנדרש, חיבר צינור הורקת מים לכיור באורך 1 מ' כשהמרחק משקע החשמל לכיור עמד על קרוב למטר וחצי. הטכנאי טוען כי זה מה שהכתיבו לו בחברה, ואם אנחנו רוצים לבייב, עלינו להחזיק שעתיים את הצינור! נשמע מדומיין, אך ככה טכנאי מכונות כביסה של חברות בע"מ עובדים בימינו. לעומתם, טכנאי מכונות כביסה מטעם פורטל בעלי מקצוע חושב קודם כל על הלקוח שלו, וזה אומר שהוא יעשה הכל כדי שהוא ייהנה מהמכונה, ולא להיפך. בדוגמה הנדונה, תשובה הנכונה לריחוק מכונת הכביסה מהכיור היא שימוש בצינור של 2 מ' המחובר לכיור באמצעות סהר פלסטיק שמושחל לגוף הברז בזוית שמאפשרת הורקה לכיור.

חיבור מכונה לברז לא מתאים

שוב, ניתן לראות שיש כאן השוואה עגומה בין טכנאי האחריות לטכנאי שלנו מפורטל בעלי מקצוע. תפסנו כבר לא מעט טכנאים ששלחו את הלקוחות שלהם (שחלקם גרים בדירות עמידר או בדירה שכורה עם הכסף האחרון שלהם) לקנות באלפי שקלים ברז חדש!!! וזאת כי הם התעצלו להרכיב מתאם המחבר בין הצינור לברז. שוב, טכנאי מכונות כביסה מטעם פורטל בעלי מקצוע בא להצלה, ועשה בדיוק מה שצריך לעשות: לקח דיסקית לחיבור לברז ניל (ברז דק) לקח דיסקית עבה לחיבור לצינור המכונה, חיבר אותם באמצעות טפלון והברגה, וחיבר עם טפלון את המנגנון כולו לברז ניל. טכנאי אחר שלנו השתמש באפוקסי במקום טפלון ליישום אותה מטרה.

גם במקצועות אחרים, רק המומחים של "בעלי מקצוע" היו שם בשביל הלקוח ולא בשביל אחרים

כבר שמענו לא מעט סיפורים על קבלני איטום שדרשו שהלקוח ישפץ את הגג לפני שהם מטמיעים יריעות ביטומניות, ועל חברות שיפוצים שלא עמדו במשימות אליהן הלקוח שלח אותן לביתו. לפורטל בעלי מקצוע תהיו בטוחים כי האנשים הללו לא היו נכנסים בחיים. במקומם אנו מציעים לכם מקצוענים אמינים ללא רבב.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: