המלצה על מדריך יצאת גדול


הרגע יצא מביתי שמוליק, מתקן מכונות כביסה מרעננה (עמ׳ 81), שתיקן מכונת כביסה בשירות מצויין ומחיר הוגן. תודה על המדריך:) אילן   קרא עוד..

טכנאי מכונות כביסה מזמינים רק דרך פורטל מומחים

הזמנת טכנאי מכונות כביסה קריטית מאד להצלחתה ולנוחות התפעול שלה. המציאות כיום מראה כי גם אם פעלתם לפי הספר, קניתם את מכונת הכביסה אצל משווק מורשה בחנות של מוצרי חשמל חדשים או בקניון, וביקשתם מההנהלה שירות טכנאי מכונות כביסה – לא בטוח שהשירות שינודב לכם יהיה הולם. המציאות מוכיחה כי דווקא בשל כך שהשירות הוא חלק מחוויית הקנייה, ולא משהו שבחרתם להשקיע בו כסף לחוד, הטכנאים, עובדים לפי הספק ולא לפי לקוח, ומשקיעים את המינימום הנדרש. התוצאות, כצפוי, עגומות כבר בתחילת העבודה. כבר שמענו סיפורים על טכנאים שחיברו צינור הורקה קצר ללא הידוק לכיור, אשר קבעו כי הלקוח צריך לעמוד שעה וחצי עם הצינור בזמן הכביסה, או גרוע מכך – על מכונות כביסה עם צינורות דולפים ושימוש בחלפים לא מתאימים. טכנאי מכונות כביסה חייב להיות אדם משכמו ומעלה, שיודע בדיוק מה צריך לעשות בשביל שהמכונה תשרת אתכם, ולא אתם תשרתו אותה. טכנאי כזה חובה למצוא רק עם המלצות.

האם את טכנאי המזגנים שלכם הייתם מוצאים דרך חנות יבואן?

כפי שאיש מקצוע כמו טכנאי מזגנים לא נהוג להכיר דרך חנות יבואן, כך קורה בתחום מכונות הכביסה. קניתם מכונת כביסה? בזאת צריכה להסתיים ההתקשרות שלכם עם החנות. גם אם יש לכם הסכם מול החנות שמגע של טכנאי אחר עם המכונה מבטל אחריות עליה, מוטב שכך יהיה מאשר לפגוש בטכנאי בינוני המספק שירות לא מדויק עד בלתי סביר בעליל. בפורטל שלנו תוכלו למצוא טכנאי מכונות כביסה הבקיאים בכל הפירמות הגדולות כמו Beko, LUXOR, אל.ג'י, ועוד מגוון מכונות כביסה של מיטב הפירמות.

הטכנאי הוזמן דרל פורטל בעלי מקצוע? מכונת הכביסה בידיים טובות

טכנאי מכונות כביסה אשר הוזמן דרך פורטל בעלי מקצוע מהווה את הבטוחה שתהיה לכם מכונה עובדת. טכנאי מכונות כביסה המבקש להיכנס לפורטל עובר מסכת סינון קשה ביותר, בה אנו עוברים על הגיליון המקצועי שלו, מוודאים שהעבודה שהוא נתן הייתה מקצועית ושירותית גם יחד, ורק אם אין ספק לגבי אמיתות אלה, אנו מאשרים את נוכחותו בפורטל. נעשו סינונים רבים מטעמים אלה, לרווחתכם.

טכנאי מכונות כביסה, טכנאי מזגנים ויתר בעלי מקצוע בתחומים שונים מזמינים דרך הפורטל!
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: