תודה לדודי וכל חברי יצאת גדול


ברצוני להודות בכל הלב על תרומתכם הגדולה לקשישי והדרת תל אביב   קרא עוד..

קבלני איטום מובילים להתקנת יריעות ביטומניות בבתי אב

אם גם אתם סבורים כי קבלני איטום מוצאים רק באחריות ובמשנה-זהירות, אתם סבורים נכון. הבעיה היא שבישראל המשימה קשה, וקבלנים רבים רושמים בהצעת המחיר שלהם (לאחר ששילמתם להם 250 ש"ח ביקור) שהעלות אסטרונומית ונדרשים אמצעים יקרים לביצוע האיטום. בחלק לא קטן מהמקרים מדובר בהונאה, והבית שלכם הרבה יותר מתקין. בשל כך, השקנו את אתר "בעלי מקצוע", אליו נכנסים רק קבלני איטום איכותיים, אמינים ומקצועיים, אשר מוסרים ללקוח רק מידע-אמת. יצוין כי אנו מטעם הנהלת האתר ולא מטעם הקבלן. את הקבלנים שהחלטנו לרשום כאן קיבלנו על סמך אמינותם מול הלקוח, מחירי העסקאות שנסגרו בסופו של תהליך, וכמובן – כל זאת בלי לגרוע מאיכות האיטום.

מה זה יריעה ביטומנית ומדוע זה כדאי?

בבתים רבים, נדרשים הדיירים לטייל על הגג לשם ביצוע עבודות גיזום או לתפוס שמש. התקנת מעקה על הגג היא צעד חובה על פי חוק במקרים כאלו, אבל מי כמוכם יודעים עד כמה איכות הרצפה על הגג צריכה להיות טובה. בדיוק לשם כך ישנן יריעות ביטומניות אשר גורמות לרצפת-הגג להיות מחוספסת עם מקדם חיכוך גבוה, מה שמקטין מאד את הסיכוי לנפילה אסונית. בנוסף, איכות האטם עצמו היא מהמשובחות בעולם. מדובר על איטום נגד גשמים, מזיקים ושאר צרות, אשר יכול להחליף אמצעי הגנה אחרים וישנים יותר כמו זיפות ואיטום עם חומרים לא איכותיים.

כיצד יידע הקבלן אם השירות מתאים לבית שלי ואת ממדי היריעה?

דרך אתר "בעלי מקצוע" תוכלו לבחור מבין רשימת קבלני איטום את הקבלן המבוקש. הוא יבוא עם מסר פועלים לבית שלכם, יערוך מדידות ויקבע בכמה ק"ג בטון יש צורך להשתמש להשלמת הליך האיטום. הקבלנים שרשומים כאן תמיד ימסרו מידע אמת ללקוחות ולכן אין לכם ממה לחשוש בהקשר להונאות כאלה ואחרות.

כמה עולה יריעה ביטומנית?

ליריעה מחיר אחיד בשוק, עם מעט מאד מקום למשחק. בהשוואה לאמצעי איטום מן העבר, כמו זפת וטיט, על אף כי יריעות ביטומניות איכותיות יותר באיטום, הן נמכרות בתעריף זול יותר מבחינה השוואתית לתקופות העבר. כלומר, גם אם המחיר עצמו יקר יותר, בשביל לזפת גג לפני 10 שנים נדרשו יותר אחוזים מהכנסות בעלי הבית של אותם ימים, מאשר מה שנדרש מבעלי הבית כיום כשהם מזמינים יריעות ביטומניות.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: