טיפים איסטלציה

 

להלן כמה טיפים אינסטלציה שיעזרו לכם

נזילת מים

על מנת לאתר נזילת מים מבלי שיהיה צורך לשבור מרצפות וחלקים בקיר באזורים שלא קרובים לסתימה כדי לגלות אותה, רצוי להזמין אינסטלטור אשר משתמש במצלמה טרמית. זוהי דרך מדויקת לאיתור נזילות שלא מצריכה שיפוץ לאחר העבודה.

פתיחת סתימות

כאשר אתם משתמשים בחומר המבוסס על חומצה לפתיחת סתימות, יש לבדוק קודם כל שהוא מתאים לצנרת שלכם. אחרת החומר עלול ליצור חורים ולגרום לנזילות מים.

צנרת שקטה

אם רעש המים היורדים דרך הצנרת של השכנים מפריע לכם, כדי לבדוק צינורות מיוחדים אשר מבודדים רעש, או להשתמש בצמר סלעים בעת ההתקנה לבידוד הצינור.

אינסטלטור 24

רצוי שיהיה לך כרטיס ביקור של שרברב אשר עובד 24 שעת ביממה למקרים כמו פיצוץ צנרת. בנוסף יש לוודא שהוא עובד גם בשבתות וחגים. לא כל שרברב שעובד 24 שעות עובד גם בערבי חג.

שיפוץ אמבטיה

אינסטלטורים רבים מתמחים בשיפוץ חדרי אמבטיה בגלל הקשר הישיר לצנרת. כך שכדאי לקחת אופציה זו בחשבון במקביל לבדיקת קבלני שיפוצים.

החלפת צנרת

אם עברת לבית ישן, מומלץ לבצע בדיקה כללית לצנרת כדי לאתר תקלות לפני שהן מחמירות. אם סתימות נוצרות באופן קבוע - מומלץ לבדוק אפשרות להחלפת צנרת.

איתור נזילות

מומלץ מידי פעם לבדוק האם יש נזילות מחוץ לבית. לא אחת אנשים גילו חשבון מים בסכום של אלפי שקלים מכיוון שלא היו מודעים לנזילה.

אחריות על העבודה

לא משנה מאיפה אתם מזמינים אינסטלטור, התעקשו תמיד לקבל אחריות בכתב.

ניקוז

כאשר אתם קונים או שוכרים דירה, בדקו כיצד מתנקזים המים בחדר אמבטיה עם מקלחון. לפעמים התכנון הוא לא טוב כך, שהדייר נאלץ לגרוף את המים שמתפזרים בדירה. זה קורה בעיקר בחדרי אמבטיה קטנים.

כלים סניטרים

לא תמיד הכלי היפה ביותר הוא היעיל ביותר. התייעצו עם שרברבים ולא רק מעצבי פנים לפני הבחירה.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
אינסטלטורים
אינסטלטורים
X
דוא"ל: