שליחת אינסטלטור חלופי


שלחתי מכתב תלונה בה הובעה חוסר שביעות רצוני מבעל מקצוע (אינסטלטור) שהומלץ על ידכם במדריך ובאתר. לאחר בדיקה, חברת "יצאת גדול" שלחה לביתי אינסטלטור אחר אשר ביצע התקנה מקצועית ואיכותית   קרא עוד..

אין חשמל בבית

טוב לדעת
בחרו בחשמלאי מוסמך מנוסה, וותיק ומקצועי
  • בעלי מקצוע
  • אין חשמל בבית
select

יואל ג'רסי חשמלאי מוסמך רישיון מספר 03338 ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 0
053-9431493
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+מודיעין
יואל ג'רסי חשמלאי מוסמך רישיון מספר 03338
זקוק לשרותי חשמלאי? יואל ג'רסי חשמל מוסמך רישיון מספר 03338 – עבודות חשמל לבית, למשרד ולתעשייה, חשמלאי בעל 30 שנות ניסיון, חשמלאי 24 שעות, שירות חשמלאי לועדי בתים ומוסדות, שירות תיקון דודי שמש וחשמל, איתור ותיקון תקלות חשמל – יואל ג'רסי חשמל


מדוע אין חשמל בבית?

מי לא מכיר את זה שהוא יושב בבית ולפתע פתאום ללא התראה מוקדמת החשמל בבית נופל ואנו לא יכולים יותר לעשות כלום פרט מלהיות בעלטה וחשכה מוחלטת. העובדה שהחשמל נהרס הינה אחת מתקלות החשמל המעצבנות ביותר שיש וחייבים להתייחס אליה בכדי לפתור את הבעיה בכמה שיותר קלות. ישנן סיבות רבות לכך שאין חשמל בבית, ראשית יתכן ומדובר בבעיה של חברת חשמל, שנית יתכן ולא שילמתם את חשבון החשמל, שלישית יתכן והבעיה נעוצה בכלל ברשת החשמל הביתית שלכם שחוותה תקלה. כל אחת מהבעיות האלה פתרונה שונה ויש לבצע פעולות שונות בכדי לפתור את הבעיה. הבעיה הקשה מכולם היא שרשת החשמל הביתית שלכם קרסה ועל כך נרחיב מיד.

אל תפתרו את הבעיה לבד

נאמר כי רשת החשמל שלכם קרסה ואין לכם חשמל בבית, מה עושים כעת וכיצד מטפלים בבעיה? התשובה לכך היא שאסור בתכלית האיסור לתקן את הבעיה לבד. אל תעשו כלום בבית וברשת החשמל אלא טפלו בבעיה באמצעות חשמלאי. אסור להתחיל ולחקור את רשת החשמל מכיוון שמדובר בדבר מסוכן מאוד שיכול לפגוע קשות בכם ולגרום לכם לנזק גופני. בכדי להימנע מהבעיה כבר אמרנו הזמינו חשמלאי שיעזור לכם להתמודד עמה. רק לחשמלאי מותר לתקן בעיות ברשת החשמל וחשוב מאוד לזכור זאת כאשר רשת החשמל שלנו קורסת.

בחרו בחשמלאי מנוסה, וותיק ומקצועי

אם אין לכם חשמל בבית הרי שכבר הבנתם שרק לחשמלאי מותר לתקן את הבעיה. אך גם אצל חשמלאים ישנם סוגים רבים ועליכם להקפיד שאתם מזמינים רק חשמלאי מנוסה ואיכותי. כפטריות תאחרי הגשם ישנם חאפרים המתיימרים להיות חשמלאים ומציעים את שירותם לכל דורש. חאפר המבצע עבודה בבית הוא בדיוק כאילו אתם מבצעים עבודה באופן עצמאי ומדובר בסכנה גדולה. בכדי לא להזמין חאפר וודאו עם החשמלאי איתו אתם מדברים כי יש לו את כול התעודות הנדרשות בכדי לעבוד כחשמלאי וכי הוא ברמה הגבוהה ביותר. חשמלאי שאינו מחזיק בתעודות הנדרשות אסור לעבוד אתו ויש להיזהר ממנו מאוד מאוד. אל תתפשרו על החשמלאי מכיוון שזה עניין של חיים ומוות.

מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון חשמלאי

ביקור חשמלאי250₪ - 150
התקנת לוח חשמל - חד פאזי1400₪ - 800
התקנת לוח חשמל - תלת פאזי2500₪ - 1500
בדיקת הארקה ביתית200₪ - 150
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: