החזר כספי של 750 שקל


קיבלתי סך של 750 ₪ מחברת "יצאת גדול" עבור תלונה שהגשתי נגד אינסטלאטור בנושא מחיר מוגזם שנלקח ממני   קרא עוד..

אינסטלטור 24 שעות

טוב לדעת
  • בעלי מקצוע
  • אינסטלטור 24 שעות
select

מים זורמים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 27
053-9431499
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+שרון+שפלה
מים זורמים
מים זורמים פתיחת סתימות בבית ובחצר, תיקון פיצוצי צנרת, הגברת לחץ מים בשיטה חדשנית, מומחה לאיתור נזילות ע"י מצלמה, החלפת צנרת, תיקון דודי שמש,

אב הבית-שרברבים חברת השרברבים הטובה בישראל ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 249
053-8095888
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
אב הבית-שרברבים חברת השרברבים הטובה בישראל
אב הבית שרברבים חברת השרברבים הטובה בישראל עובדים גם עם רוב חברות הביטוח 100% אחריות ,הגעה בזמן מחיר ידוע מראש נותנים שרות לרוב חברות הביטוח, לעסקים ובעיקר ללקוחות פרטיים שרותי אינסטלציה ,פתיחת סתימות .תיקון פיצוצי צנרת,הגברת לחץ מים.תיקון דודי שמש החלפת צנרת,הגברת לחץ מים.שיפוץ חדרי אמבטיות.ספירלה חשמלית,איתור נזילות על ידי מצלמה טרמית


אינסטלטור 24

איך לאתר אינסטלטור 24 שעות

בעיות אינסטלאציה בבית עלולות לנחות עליכם בכל רגע נתון ולמצוא אתכם לא מוכנים לפותרן. בעיות שכאלו יכולות להיות סיפור לא פשוט בכלל ומייגע מאוד, אשר מציב אתכם במצב בו אתם חייבים לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר ולמנוע נזק נוסף. אך מה תעשו כאשר התקלה צצה לה דווקא בשעה 2 בלילה?

מהי בעצם עבודת אינסטלטור

בשעה שאתם יכולים להיאבק ממושכות עם הנזילה שהחלה לפתע בצנרת של הכיור במטבח עם כל הדליים והסמרטוטים שהצלחתם למצוא, הזמנת אינסטלטור 24/7 מקצועי יכולה לפתור לכם את הבעיה בקלות וביעילות . כאשר נוצרת תקלה כלשהיא בתפקוד של אחת הצנרות בבית (דבר היכול להתבטא בסתימת כיור, בפיצוץ צינור או בנזילה מדאיגה) הזמנתו המהירה של אינסטלטור אמין יכולה להציל אתכם ממש. אינסטלטור אמין ומקצועי שיגיע לביתכם יזהה את התקלה, יגיע לשורש הבעיה ויתקן לכם את התקלה בין אם היא פיצוץ בצנרת, סתימה בכיור או נזילה במקלחת תוך שימת דגש על צורת עבודה מקצועיות ויסודיות. כתוצאה מכך, תזכו לקבלת טיפול אחראי ואמיתי לתקלה שנוצרה בביתכם וזאת הודות לכך שבעל המקצוע שהזמנתם (שבשונה מכם) מומחה לטפל בתקלות שכאלו, הואיל ואותו אינסטלטור מקצועי עבר קורס הכשרה בו למד בדיוק כיצד לתקן תקלות ופיצוצים בצנרת ובביוב בביתכם.

מהי החשיבות במהירות הזמנת אינסטלטור

ובכן, ישנה חשיבות רבה לזמן בו לוקח לתקלה להיפתר. זאת אומרת, אם נוצרת בביתכם תקלה כלשהיא והיא מתוקנת באופן זריז ומקצועי יש סיכוי טוב שלא יגרם נזק נוסף. זאת לעומת מצב בו מתמהמהים  עד שמתקנים את התקלה ואז יכולות להיווצר בעיות נוספות שרק יוסיפו חטא על פשע ויסבכו יותר את המצב. למשל, אם נוצר פיצוץ באחת מצינורות המים בבית השכן מעליכם, ואותו שכן מתמהמה ומתעכב עד שפונה לקבלת טיפול שיפתור את הבעיה, יכול להיווצר מצב בו הקיר של ביתכם יתחיל לסבול מרטיבות (ובהמשך אף ריקבון!) וכל דקת המתנה עד לפתרון הבעיה רק תחמיר עם מצב הקיר שלכם. או למשל אם נוצרה לפתע סתימה במקלחת שלכם, והדבר לא מטופל במהירות יכולה להיווצר אצלכם עוגמת נפש שהרי תאלצו להימנע מלהיכנס למקלחת ביתכם עד שתתוקן התקלה או שתהיו שאננים ובטעות תציפו את המקלחת שלכם (דבר שרק יביא איתו צרות נוספות..). המסקנה העולה היא שככל שתקדימו להזמין את האינסטלטור לביתכם ולטפל בבעיה כך תמנעו תקלות עתידיות נוספות ותזכו לנחת רוח.

איפה מוצאים אינסטלטור הזמין 24 שעות

הראנו את החשיבות בהזמנת אינסטלטור ובמהירות בו הוא מגיע אליכם לתקן את הבעיה ובכן, מה עושים במקרה בו התקלה מתרחשת באמצע הלילה והיא אינה סובלת דיחוי? למעלה מזה, איך בכלל אפשר לאתר אינסטלטור 24 שעות ביום שיהיה זמין לתקן בעיות בכל שעה בה צצה התקלה. ובכן, בדיוק בגלל מקרים שכאלה ומאחר והתקלות שמצריכות טיפול של אינסטלטור הן תקלות לא צפויות שעתידות לפרוץ בכל שעה של היום, ישנם אינסטלטורים שזמינים 24 שעות ביממה, ומוכנים להגיע לביתכם ולטפל בתקלה בכל שעה שהיא. את האינסטלטורים 24 שעות ניתן למצוא בעיקר בעזרת מנועי החיפוש באינטרנט שמציגים את בעלי המקצוע שעוסקים באינסטלאציה ושזמינים לטפל בתקלות 24 שעות ביממה. חיפוש קל באינטרנט ימצא לכם עשרות בעלי מקצוע העוסקים באינסטלאציה וזמינים 24 שעות ביממה ,תוכלו לראות את כרטיסי העסק שלהם ואת דרכי יצירת הקשר איתם כך שתוכלו לתקשר איתם בכל שעה בה מתעוררת לה תקלה שמצריכהאינסטלטורים 24 שעות.

לסיכומו של דבר, הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיות שמצריכות טיפול מקצועי של אינסטלטורים, יש לפעול במהירות ובזריזות, להיכנס לאינטרנט ולאתר אינסטלטור הזמין לשירותכם 24 שעות.


מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: