תודה לדודי וכל חברי יצאת גדול


ברצוני להודות בכל הלב על תרומתכם הגדולה לקשישי והדרת תל אביב   קרא עוד..

חשמלאי בפתח תקווה

טוב לדעת

חשמלאי בפתח תקווה

דוד גוטמן ויהושע שטמפפר הינם מייסדי העיר פתח תקווה

הם ניסו לרכוש קרקעיות בסביבות חברון ויריחו וכשלא הצליחו החליטו לרכוש אדמה באזור השפלה.

יחד עם הרב יואל משה סלומון, הם רכשו את האדמות שעליהן נבנתה פתח תקווה מעניין אם בזמנם היה חשמלאי בפתח תקווה.

  • בעלי מקצוע
  • חשמלאי בפתח תקווה
select

יואל ג'רסי חשמלאי מוסמך רישיון מספר 03338 ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 0
053-9431493
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+מודיעין
יואל ג'רסי חשמלאי מוסמך רישיון מספר 03338
זקוק לשרותי חשמלאי? יואל ג'רסי חשמל מוסמך רישיון מספר 03338 – עבודות חשמל לבית, למשרד ולתעשייה, חשמלאי בעל 30 שנות ניסיון, חשמלאי 24 שעות, שירות חשמלאי לועדי בתים ומוסדות, שירות תיקון דודי שמש וחשמל, איתור ותיקון תקלות חשמל – יואל ג'רסי חשמל


חשמלאי בפתח תקווה

פתח תקווה, הלא היא אם כל המושבות, עיר נפלאה עם אווירה מיוחדת. פתח תקווה מאכלסת כמות גדולה של תושבים מכל הגילאים. הרבה משפחות גרות בפתח תקווה ורואות בה יעד נפלא לגדל את ילדיהם. כמובן, על מנת לגדל את ילדיכם בצורה טובה עליכם לטפל היטב בבית בו אתם גרים. תחזוקה שוטפת של הבית שלכם חשובה מאוד, בדרך כלל זה יחסוך לכם כסף רב. אחד הדברים שחשוב לשמר ולבדוק מדי פעם הוא מערכת החשמל הביתית. גם אם מדובר בבדיקה שגרתית או טיפול בתקלה או מערכת חשמל. חשוב לעבוד עם חשמלאי בפתח תקווה בעל שם טוב. חשמלאי מוסמך ובעל הוכחות מוכחות ליכולותיו.

 

למה לתחזק על בסיס קבוע?

הרבה מן המקרים בהם אנו רואים תקלת חשמל נובעים מחוסר טיפול שוטף. הרבה אנשים לא בודקים את מערכת החשמל בבית שלהם חודשים ואפילו שנים. לא מומלץ להגיע למצב כזה. לפעמים כשמנסים לחסוך על חשמלאי מקצועי ולא בודקים את מערכת החשמל הביתית או שבודקים אותה בעזרת חבר חאפר יש סכנה שסב לעצמנו נזק גדול, שעלות הטיפול בו צפויה להיות יותר גדולה ממה שרק דמיינו. אל תנסו לחסוך בכל הקשור לתחזוקת הבית. חשמלאי בפתח תקווה בעל שם טוב יידע לזהות מיד את התקלה שלכם או את הדברים שמומלץ שתחליפו, לכן אם אתם עוד מתלבטים, התקשרו לאיש מקצוע, חשמלאי תותח שיעזור לכם לתחזק את ביתכם.

 

בטיחות מעל הכל

בטיחות בטיחות בטיחות, זה שם המשחק. ברגע שיש לכם ילדים קטנים שמסתובבים בבית שלכם, עליכם לדאוג לבטיחותם. הבטיחות של ילדיכם חשובה במיוחד ולכן חשוב להשקיע. חשוב שתהיה לכם בבית מערכת חשמל תקינה, שתמנע ,חס וחלילה, אסון. על מנת שתשנו בראש שקט ותוכלו לתת לילדיכם תחושת ביטחון צרו קשר עם חשמלאי בפתח תקווה. חשמלאי מקצועי וכמובן חשמלאי מוסמך שידאג לבטיחות של ילדיכם וכמובן גם לבטיחות שלכם. בכל זאת, לא הייתם רוצים לגור במקום לא בטיחותי מבחינה חשמלית. כידוע חשמל זה עסק למקצוענים בלבד. התקשרו עוד היום לחשמלאי לקבלת מידע רלוונטי. 


חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון חשמלאי

ביקור חשמלאי250₪ - 150
התקנת לוח חשמל - חד פאזי1400₪ - 800
התקנת לוח חשמל - תלת פאזי2500₪ - 1500
בדיקת הארקה ביתית200₪ - 150
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: