שליחת אינסטלטור חלופי


שלחתי מכתב תלונה בה הובעה חוסר שביעות רצוני מבעל מקצוע (אינסטלטור) שהומלץ על ידכם במדריך ובאתר. לאחר בדיקה, חברת "יצאת גדול" שלחה לביתי אינסטלטור אחר אשר ביצע התקנה מקצועית ואיכותית   קרא עוד..

מפסק פחת

טוב לדעת

מהו מפסק פחת או ממסר פחת?

חשמל יכול להיות דבר מאוד מסוכן ולגרום לנזק בגוף ואין לזלזל בכך כלל וכלל. בכדי להתמודד עם הסכנות של החשמל הותקנו כל מני אמצעי בטיחות שנועדו לשפר את ההתנהלות שלנו עם החשמל.

  • בעלי מקצוע
  • מפסק פחת
select

יואל ג'רסי חשמלאי מוסמך רישיון מספר 03338 ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 0
053-9431493
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+מודיעין
יואל ג'רסי חשמלאי מוסמך רישיון מספר 03338
זקוק לשרותי חשמלאי? יואל ג'רסי חשמל מוסמך רישיון מספר 03338 – עבודות חשמל לבית, למשרד ולתעשייה, חשמלאי בעל 30 שנות ניסיון, חשמלאי 24 שעות, שירות חשמלאי לועדי בתים ומוסדות, שירות תיקון דודי שמש וחשמל, איתור ותיקון תקלות חשמל – יואל ג'רסי חשמל


מהו מפסק פחת או ממסר פחת?

חשמל יכול להיות דבר מאוד מסוכן ולגרום לנזק בגוף ואין לזלזל בכך כלל וכלל. בכדי להתמודד עם הסכנות של החשמל הותקנו כל מני אמצעי בטיחות שנועדו לשפר את ההתנהלות שלנו עם החשמל. אחד מהאמצעים הללו שעושה זאת בצורה הטובה ביותר הוא ממסר פחת. ממסר פחת במקרה של דליפה מנתק אוטומטית את זרם החשמל וכך שומר על בטיחותנו. הדוגמא המוחשית ביותר לעבודה של ממסר פחת היא כאשר ישנו קצר אז הממסר ידאג לנתק את החשמל באופן אוטומטי. דוגמא נוספת היא כאשר אנו מתחשמלים וגם אז הממסר ידאג לנתק את החשמל באופן אוטומטי. ממסר פחת עושה עבודה מצוינת וברמה הגבוהה ביותר ועל כך אין עוררין.

מדוע ממסר פחת הוא כה חשוב?

הממסר הוא כה חשוב מכיוון שהוא מגן עלינו מפני נזקי החשמל. רק תארו לכם מה קורה עם אתם מתחשמלים והממסר לא מגן עליכם במקרים קיצוניים ניתן למות מכך וזהו דבר מלחיץ מאוד. ממסדר פחת ברמה גבוהה יבטיח את איכות החיים שלכם ויבטיח כי אתם תוכלו לחיות כהלכה וללא חשש מחשמל ונזקיו. כמובן שעדיף להימנע מהשימוש בממסר פחת וכדאי לשמור על בטיחות הפעילות שלכם ולא באמצעות הממסר. ככל שתקפידו יותר על הוראות בטיחות ותקפידו לא לשחק עם החשמל כך תצטרכו להשתמש בממסר פחות, כמובן אין הדבר אומר שאין בו צורך אך תמיד עדיף להגיע למצב של חוסר שימוש בו.

מה קורה בבתים ישנים שאין בהם ממסר פחת?

כיום התקן מחייב לבנות את הבית עם ממסר פחת אך בעבר זה לא היה כך והשימוש בממסר פחת כמעט ולא היה קיים. במקומות אלו הסכנה היא רבה וכדאי לכם לחשוב על התקנת ממסר פחת בכדי לשמור על בטיחותכם ועל בטיחות ילדכם. ההוצאה על ממסר פחת משתלמת במיוחד מכיוון שהיא קשורה באופן הדוק להגנה על גופכם ועל גוף באי הבית לכן משתלם מאוד להשקיע בהתקנת ממסרי פחת בבתים ישנים ובמשרדים. בכלל היה עדיף עם הממשלה הייתה מחוקקת חוק המחייב להתקין ממסרי פחת בכל בית ובית וזאת בכדי לשמור על בטיחותנו ולהתקן מפסק פחת על ידי חשמלאי מוסמך

מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון חשמלאי

ביקור חשמלאי250₪ - 150
התקנת לוח חשמל - חד פאזי1400₪ - 800
התקנת לוח חשמל - תלת פאזי2500₪ - 1500
בדיקת הארקה ביתית200₪ - 150
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: