איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..

שיפוץ סלון

טוב לדעת
  • בעלי מקצוע
  • שיפוץ סלון
select


השלב ההתחלתי והחשוב ביותר כשמתחילים שיפוץ בסלון הוא הגדרת צרכי בני הבית. לכל משפחה יש סגנון חיים שונה זו מזו ולכן צריך לשאול כמה שאלות לפני שמתחילים את השיפוץ בבית, קחו דף ועט וענו על השאלות הבאות:

 האם המשפחה מבלה זמן רב בסלון? אם עניתם כן,זה סימן שאתם צריכים סלון יותר גדול עם ספות. אם עניתם לא, אתם יכולים להקטין מעט את הסלון,להוסיף אולי פינת אוכל קטנה.

מהו מוקד הבילוי? אם עניתם טלוויזיה,זה סימן שצריך להשקיע בטלוויזיה איכותית עם מערכת אודיו וידאו משוכללת. אם עניתם פינת ישיבה, היינו ממליצים לחזק את התאורה,לסדר את הספות באופן נוח יותר כך שכל בני הבית יוכלו להסתכל אחד על השני בלי "לשבור את הצוואר".

האם אתם מעוניינים לכלול פינת אוכל,פינת קריאה או פינת עבודה בסלון? ההמלצה שלנו היא קודם כל היא לא לכלול פינת אוכל בסלון מכיוון שמחקרים הוכיחו שאנשים אשר מסתכלים בטלוויזיה בזמן שהם אוכלים לא מתרכזים באוכל והדבר אינו גורם טוב להתפחות האדם,אם וכאשר פינת אוכל תהיה בסלון אין ספק שהאנשים במשפחה יצפו בטלוויזיה בזמן אכילה. אנחנו גם ממליצים לא לעשות את פינת העבודה בסלון מכיוון שבדרך כלל הסלון הוא המרכז של הבית,המקום הרועש יותר,לכן יהיה קשה יותר להתרכז בעבודה. אם בכל זאת החלטתם לכלול את אחת הפינות בסלון עשו זאת בחוכמה- לדוגמה אם החלטתם לעשות פינת עבודה בסלון,תבדקו מה הצרכים שלכם, תשימו מחשב במידת הצורך, תאורה גבוהה,שולחן מספיק גדול וכיסא נוח.

מומלץ כמובן לשבת עם בעל מקצוע בתחום,להתייעץ, לבדוק מחירים ולהתעניין. חשוב מאוד כאשר עושים שיפוץ לדעת את כל הפרטים, להתכונן ולהיות מוכנים כדי לעבור את השיפוץ בשלוות נפש וכוח לשאר שיפוץ הבית.

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: