שליחת אינסטלטור חלופי


שלחתי מכתב תלונה בה הובעה חוסר שביעות רצוני מבעל מקצוע (אינסטלטור) שהומלץ על ידכם במדריך ובאתר. לאחר בדיקה, חברת "יצאת גדול" שלחה לביתי אינסטלטור אחר אשר ביצע התקנה מקצועית ואיכותית   קרא עוד..

איטום

טוב לדעת

איטום,איטום גגות, זיפות גגות

מכיון שאת העבודה של איטום גג ניתן לראות לאחר הגשמים

חשוב לוודא שלבעל המקצוע יש וותק והמלצות מלקוחות

ושבעל המקצוע לא החליף שם.

  • בעלי מקצוע
  • איטום
select

איטום הבית ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 22
053-9428268
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז,גוש דן,שרון,מודיעין
איטום הבית
איטום אב הבית בע"מ חברה לכל סוגי האיטום. יריעות ביטומניות,זפת,איטום גגות מרוצפים,איטום סדקים בקירות, איטום אדניות,סנפלינג, אחריות על כל עבודה.

א.א. איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 1
053-9431456
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, השרון, השפלה והדרום
א.א. איטום
זקוק לשרותי איטום? - א.א. איטום, איטום ביריעות ביטומניות, ביצוע שיפועי בט-קל, סיוד גגות, שיקום בטחוני, איטום מרתפים, קירות, רצפות ואדניות, עבודות איטום בסנפלינג, איטום, שיקום וצביעת קירות חיצוניים, 12 שנות אחריות, א.א. איטום

בילאל שרותי איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 11
053-4878219
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז,שרון,מודיעין
בילאל שרותי איטום
מומחים לכל עבודות האיטום,הלחמת יריעות ביטומניות,מריחת זפת חם, סיוד גגות, בטקל שיפועים, התזות ביטומניות איטום חדרים רטובים, איטום גגות ומרתפים, התזת פוליגג, תיקון והחלפת מרזבים.הצעת מחיר ללא תשלום שרות אמין מהיר ואיכותי

שאדי איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 24
053-8095880
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
שאדי איטום
שאדי איטום, איטום ביריעות ביטומניות, איטום בתים צמודי קרקע, איטום קירות מרתפים, איטום תפרים באלמנטים טרומיים, איטום תפרים ללא פיגומים, במבנים ישנים וחדשים, איטום אדניות, ריסוס מבנים עם חומר שקוף דוחה מים להגברת האיטום, זיפות וסיוד גגות בחומרים המתקדמים ביותר, טיפול בעובש על קירות ותקרות בעזרת חומרים ייחודיים ובשיטה מיוחדת, פתרון בעיות איטום במבנים קיימים, איתור ליקויי איטום, ועוד, שאדי איטום

אוטם צביקה - מורשה מטעם מכון התקנים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 16
053-9431472
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, השרון, השפלה
אוטם צביקה - מורשה מטעם מכון התקנים
אוטם צביקה - יעוץ, פיקוח ותכנון איטום לפי הצורך, איטום ביריעות ביטומניות, זפת וחומרים אקריליים, התזת חומרי איטום תקניים במרתפים, יציקות בטקל ויצירת שיפועים למרזבים, איטום מרתפים ומקלטים - אוטם צביקה


איטום

אחד מהדברים שמאפיינים כמה מהישראלים הוא לעשות משהו רק לאחר שקורה אסון. בין אם מדובר בדירת גג או בית פרטי, אם אתם רוצים לשמור עליו לאורך שנים במקום להתעורר עם שלולית במיטה באמצע החורף, חשוב להקפיד על איטום הגג בשיטה המתאימה לו ביותר. לא מומלץ לעשות זאת לבד אלא להזמין קבלן איטום מנוסה. באתר יצאת גדול, המבוסס במידה רבה על שיטת יצאת צדיק, תוכלו למצוא בעלי מקצוע בכל אזורי הארץ, מדן ועד אילת.

איטום כחלק משיפוץ

אם אתם משפצים את הבית, וחושבים על יעילות לטווח ארוך, אל תחפשו היכן לעגל פינות. בדקו עד כמה האיטום עמיד. אם צריך לחדשו בקשו מקבלן השיפוצים שיטפל גם בנושא. לכל גג יש להתאים את שיטת האיטום שלו. חלק מהגגות מיועדים לזיפות בין אם על ידי 2 שכבות או יותר. גגות אחרים מיועדים לאיטום בעזרת יריעות ביטומניות. רק מומחה יכול להתאים את השיטה היעילה והמתאימה ביותר לגג.

תזמון

הזמנת קבלן איטום צריכה להגיע לפני הגשם הראשן. כלומר לפני שהחורף מתחיל ולפני שהנזק נגרם. עברתם לדירה חדשה? יש לבדוק את האיטום ובאיזה שיטה השתמשו לאטום את הגג. אחיות על העבודה צריכה להיות בערך כ 10 שנים ואם היעילות עבדה אחרי חמש, אתרו את האוטם ובקשו ממנו שיטפל בבעיה. אם אחרי השיפוץ תגלו נזילה, תצטרכו לשם מחיר הרבה יותר יקר וגם להזמין שוב את הקבלן כדי שיתקן את הנזק שנוצר כתוצאה מהרטיבות.

איתור אוטם איכותי

לא משנה איזה בעל מקצוע אתם מזמינים, יש להפעיל שיקול דעת בעת הבחירה. במספר אתרים תוכלו למצוא את מחירי כל שיטות האיטום ולהרכיב מחיר ממוצע. ברגע שתדעו את המחיר תהיה לכם האפשרות לסנן בעלי מקצוע חמדנים. בנוסף יש לייחס חשיבות לידע של אותו קבלן איטום. אתם לא צריכים להבין באיטום, אולם כשבעל מקצוע מדבר אפשר להבין מי הוא חאפר שעושה את השירות על הדרך ומי הוא המקצוען. כאמור, ביצאת גדול, תמצאו בעלי מקצוע בדוקים מכל רחבי הארץ.


מאמר ויקופדיה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: