מנשה היקר שלום רב,


בני ראוי לציון לשבח אודות דרכו ומשאיר אחריו שובל של "הילה" מקצועית שלא מכירים . אין ספק שחברת "יצאת גדול" יכולה להיות גאה בעצמה שנותני שירות כמו בני - הם המייצגים אותה . נשמח אם מכתב ציון לשבח זה - יועבר לבני , אין ספק שמגיע לו !!!! הבחור פשוט "כוכב עולה" בשמי נותני השירות בישראל .   קרא עוד..

התקנת מזגן

טוב לדעת

התקנת מזגן

חשוב מאוד למקם את המזגן במקום בו ניתן יהיה לנצל את הקירור והחימום שלו בצורה אופטימלית ואפשרות גישה לטיפול במזגן.

  • בעלי מקצוע
  • התקנת מזגן
select

מיטב השרות מזגנים-תיקונים בלבד ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 0
053-9428174
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+שרון
מיטב השרות מזגנים-תיקונים בלבד
מיטב השרות תיקון לכל סוגי המזגנים,שרות אמין ומקצועי.


 

התקנת מזגן

  1. מיקום המזגן- חשוב מאוד למקם את המזגן במקום בו ניתן יהיה לנצל את הקירור והחימום שלו בצורה אופטימלית ואפשרות גישה לטיפול במזגן.

  1. התקנת יחידת הפנים (המעבה).

יחידת הקירור המעבה זהו החלק הממוקם בחלקו הפנימי של המזגן, ממנו יוצא האוויר הממוזג לחלל האויר. את המעבה נתלה על הדופן של קיר המבנה במיקום שמצאנו כמתאים ביותר לניצול אפקטיבי של המזגן. יש לוודא כי מתאפשרת זרימת אוויר חופשית ואין שום חפץ החוסם את האוויר כמו כן, יש לוודא שמיקום המעבה יאפשר התחברות נוחה למקור חשמל והעברת הצנרת. יש להתקין את המעבה על קיר איתן בלבד (אין להתקינו על קיר עץ/גבס לבן וכו')

  1. התקנת יחידת החוץ (המדחס)

המדחס זה המנוע של המזגן. יחידה גדולה אותה נמקם בחלקו החיצוני של המבנה, במרחק קרוב ליחידה הפנימית, תוך כדי התחשבות בפיזור החום והסביבה (לא מעל המרפסת של השכן או מתקן ייבוש הכביסה). את המדחס ניתן לחבר לקיר באמצעות מתלה ייעודי או להעמידו על הרצפה במרחק שנקבע ע"י הוראות היצרן. במידה ואנו משתמשים במתלה יש לוודא כי חיזקנו אותו היטב כך שהוא יעמוד בפני רוחות חזקות ורעידות אדמה.

  1. חיבור צנרת וכבלים

הצנרת מחברת בין היחידה הפנימית לחיצונית ולכן יש לוודא מראש שמעבר הצנרת יהיה נוח וקצר. הצנרת כוללת 2 צינורות – אחד לחימום ואחד לקירור וכן 2 כבלי חשמל (כח ובקרה). הצינורות צריכות להיות מבודדים בהתאם ליצרן המדחס ומוסתרים במידת האפשרית, הן עקב הגנה מפני פגיעה והן מפני טעמים אסתטיים. במידה ולא ניתן להסתיר ביעילות את הצנרת ניתן להשתמש בכיסוי גומי מיוחד לצנרת.

את החור בקיר יש לקדוח בצורה אלכסונית מבפנים, זאת על מנת למנוע חדירה של מים אל פנים הבית בימי גשומים. יש לאטום את החור של הצנרת כדי למנוע חדירת קור ואבק ואף בכדי למנוע מחור הצנרת לשמש כמקום פוטנציאלי לקינון עבור יונים. יש לוודא כי הצנרת החיצונית מותקנת בצורת קשת על מנת למנוע חלחול של מים מהצנרת אל תוך הבית.

  1. התקנת צנרת ניקוז

יחידת הקירור החיצונית יוצרת לחות במשך הזמן מה שמוביל לטפטוף מים. הטפטוף עלול להשחיר וללכלך את הקיר החיצוני ולהוות מטרד סביבתי. כדי לרוקן את מי המזגן, הפתרון הרצוי הוא לחבר את צינור הניקוז לצינור הביוב או להתקינו עד לאדמה.

לרשימת טכנאי מזגנים לחץ

מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון מזגנים

מזגן נייד3000₪ - 2500
ביקור טכנאי מזגנים250₪ - 150
התקנת מזגן - קטן850₪ - 600
התקנת מזגן גדול1100₪ - 800
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: