תודה לדודי וכל חברי יצאת גדול


ברצוני להודות בכל הלב על תרומתכם הגדולה לקשישי והדרת תל אביב   קרא עוד..

החלפת צנרת

טוב לדעת
הבית שלכם הוא הדבר החשוב ביותר שיש לכם, בטח אם אתם בעלים של בית. אם אתם קונים בית חדש או משפצים בית קיים, אחד הדברים שאתם חייבים לתת עליהם את הדעת היא הצנרת שתהיה בבית שלכם. צנרת היא מרכיב משמעותי ביותר בכל בית ועל אף שהיא נסתרת מהעיניים שלנו צנרת יכולה להשפיע על חיינו ועל איכות חיינו בצורה מכרעת
  • בעלי מקצוע
  • החלפת צנרת
select

אב הבית-שרברבים חברת השרברבים הטובה בישראל ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 248
053-8095888
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
אב הבית-שרברבים חברת השרברבים הטובה בישראל
אב הבית שרברבים חברת השרברבים הטובה בישראל עובדים גם עם רוב חברות הביטוח 100% אחריות ,הגעה בזמן מחיר ידוע מראש נותנים שרות לרוב חברות הביטוח, לעסקים ובעיקר ללקוחות פרטיים שרותי אינסטלציה ,פתיחת סתימות .תיקון פיצוצי צנרת,הגברת לחץ מים.תיקון דודי שמש החלפת צנרת,הגברת לחץ מים.שיפוץ חדרי אמבטיות.ספירלה חשמלית,איתור נזילות על ידי מצלמה טרמית

שרברבים באחריות ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 4.8
מס' מדרגים 22
053-9428150
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+שרון+שומרון
שרברבים באחריות
כל עבודות האינסטלציה, עובדים עם רוב חברות בעלי המקצוע פתיחת סתימות, הגברת לחץ מים, החלפת קווי מים וביוב, איתור ותיקון פיצוצים ונזקי צנרת ע״י מכשור מתקדם

מים זורמים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 27
053-9431499
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+שרון+שפלה
מים זורמים
מים זורמים פתיחת סתימות בבית ובחצר, תיקון פיצוצי צנרת, הגברת לחץ מים בשיטה חדשנית, מומחה לאיתור נזילות ע"י מצלמה, החלפת צנרת, תיקון דודי שמש,


צנרת

הבית שלכם הוא הדבר החשוב ביותר שיש לכם, בטח אם אתם בעלים של בית. אם אתם קונים בית חדש או משפצים בית קיים, אחד הדברים שאתם חייבים לתת עליהם את הדעת היא הצנרת שתהיה בבית שלכם. צנרת היא מרכיב משמעותי ביותר בכל בית ועל אף שהיא נסתרת מהעיניים שלנו צנרת יכולה להשפיע על חיינו ועל איכות חיינו בצורה מכרעת. כל תקלה בצנרת יכולה לגרום לנזק רב ולשעות תיקון ארוכות ועל כן יש צורך להתקין את הצנרת הטובה ביותר בבית. ככל שהצנרת תהיה יותר טובה כך יהיו פחות תקלות בה וכך אנחנו נוכל להקדיש לה פחות משאבים. תקלה בצנרת יכולה להוביל להוצאה כספית ניכרת ועל כן יש לעשות הכול בכדי להתקין את הצנרת הטובה ביותר שיש. על כן עשו הכול בכדי להתקין צנרת איכותית גם אם הדבר דורש הוצאה כספית גדולה יותר ממה שחשבתם.

אילו סוגי צנרת יש?

צנרת sp – צנרת SP היא צנרת של חברת מצרפלס והיא בנויה משתי שכבות של פלסטיק כאשר באמצע שלה יש שכבת אלומיניום. מדובר בצנרת חזקה המשרתת אותנו בצורה נאמנה. הצינורות של צנרת זו מתחברים אחד לשני באמצעות שיטה מיוחדת המבטיחה כי לא יהיו נזילות בנקודת החיבור של הצינורות.

צנרת pvc - פוליוויניל כלוריד או בשמו המוכר יותר PVC הוא חומר גלם מצוין לצנרות וזאת מכיוון שהוא לא מחליד והוא חזק ביותר. אין ספק שמדובר באחד מחומרי הגלם הטובים ביותר לצינורות ואין ספק שהוא משרת אותנו בצורה מצוינת.

צנרת פקס – מדובר בסוג צנרת שהינו פחות נפוץ מצנרות אחרות, עם זאת ישנם אינסטלטורים המעדיפים לעבוד עם סוג צנרת זה ועל כן יש להכיר את צנרת הטקס.

צנרת פקסגול – צנרת פקסגול היא למעשה הראשונה שבאמצעותה נעשה שימוש בפלסטיק במקום פלדה. כך הצנרת לא החלידה ומדובר ביתרון עצום. יתרון נוסף של צנרת זו היא העובדה כי היא מורכבת על ידי מרכזייה על כן אין צורך לשבור את הקיר אם יש נזילה בצנרת וכל אשר יש לעשות הוא לשלוף את הצינור הנוזל ולהחליפו בצינור אחר. כך צנרת פקסגול היא נפוצה ביותר ונעשה בה שימוש רב.

צנרת גביריט – צנרת זו מיועדת לביוב והיא קרויה על שמה של החברה השוויצרית שמייצרת אותה.יתרונה הגדול של צנרת זו היא חומר הגלם החזק ממנו עשויה הצנרת. בנוסף, החיבורים בצנרת הם חזקים ביותר וזאת תודות לשיטה בה אלקטרודות נמצאות על החיבורים של הצנרת וכך מתיכות את החיבורים זה לזו. כך אין נזילות בצנרת ולא צריך לחשוש מצמיחה של צמחים בתוך הצנרת.

צנרת סקדיול – צנרת זו עשויה מפלדה מגולוונת, בצנרת זו נעשה שימוש לרוב בדודי שמש וזאת עקב העובדה כי על הצנרת לעמוד בטמפרטורת מים חמות ביותר.

שרברב – מדוע לבחור בשרברב איכותי בהתקנת צנרת?

חשוב להבין כי צנרת שהותקנה בצורה גרועה יכולה להיות כאב ראש לא קטן. בכדי להימנע ממפח הנפש שיכול להיגרם כאשר הצנרת אינה עומדת בסטנדרטים ראויים כדאי להזמין שרברב מנוסה שיעזור לנו להחליט באיזה צנרת להשתמש. אם נזמין שרברב איכותי נדע גם כי הצנרת תותקן כהלכה ולא יהיו בה תקלות ובעיות. על כן כדאי לכם לא להתפשר על איכות השרברב שאתם מזמינים ולהבטיח כי תזמינו את השרברב האיכותי ביותר שיש. חשוב להבין כי ככל שהשרברב יהיה יותר טוב כך אתם תהיו בטוחים כי הצנרת שלכם תותקן בצורה יותר טובה וזהו דבר בעל ערך עצום. 

מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: