מנשה היקר שלום רב,


בני ראוי לציון לשבח אודות דרכו ומשאיר אחריו שובל של "הילה" מקצועית שלא מכירים . אין ספק שחברת "יצאת גדול" יכולה להיות גאה בעצמה שנותני שירות כמו בני - הם המייצגים אותה . נשמח אם מכתב ציון לשבח זה - יועבר לבני , אין ספק שמגיע לו !!!! הבחור פשוט "כוכב עולה" בשמי נותני השירות בישראל .   קרא עוד..

טכנאי מכונות כביסה לכל מכונות היצרן

גם לכם הבטיחו התקנת מכונת כביסה חינם והטכנאי הקטין ראש וקבע לכם צינור פליטה קטן שלא מגיע לצינור של הביוב או לפתח הכיור? גם עבורכם הובטחה מכונת כביסה בהתקנה מהירה ובמקום זאת מצאתם טכנאי שבחן את ביתכם ואמר "אי אפשר" אך לא חזר אליכם? זה נשמע דמיוני אבל זו המציאות של עשרות ואף מאות לקוחות בישראל הסובלים מאפלייה דווקא מצד הטכנאים הרשמיים של החברות הגדולות. אם לא דיי בכך, ברוב חנויות מכונות הכביסה מתנים את הישנות האחריות בהזמנת טכנאי-חברה בלבד. אולם כאשר באמת יקרה נזק למכונת הכביסה – החנות ממנה קניתם כבר תמצא את הדרך להתנער מכם: כבר מהתבוננות על חוזה אחריות על מכונת כביסה ניתן למצוא כמה עשרות של סעיפים ותתי סעיפים, אשר חלק לא קטן מהם שולל אחריות תחת תנאים שנראים לכם נורמטיביים לחלוטין. לכן, מכונת כביסה רצוי להתקין פעם אחת על ידי מקצוען, וממנו גם לצרוך שירותי חירום אם יקרה לה משהו. מוטב לקנות שירותים אלו בכסף מאשר להסתמך על אחריות שברובה אינה ברת-מימוש, ובמעט הסעיפים שהיא ממומשת היא מזכה את הלקוח בעבודה גרועה.

רק טכנאי מכונות כביסה אמין מטעם פורטל בעלי מקצוע לא יסתיר מכם מידע

הסתרת מידע היא תופעה רווחת בקרב טכנאי מכונות כביסה של חברות וחנויות. הם ברובם חסרי סבלנות וזמן, ועלולים לעשות עבודה שלא מתאימה לכם, תוך השארת המכונה בתנאים גרועים. בעלי מקצוע כמו טכנאי מכונות כביסה יש למצוא רק בפורטל מקצוענים, אשר מוצא לכם איש מקצוע שנבחר בקפידה בשל אמינותו הרבה, והמחיר האטרקטיבי שהוא גובה על שירותים שונים.

כיצד בכל זאת נזהה טכנאי מכונות כביסה שבא מהפורטל והוא מקצוען שניתן לסמוך עליו?

ידע בחשמל– על טכנאי מכונות כביסה לתפקד כמו חשמלאי ולראות שיש לו ידע רב בחשמל. הבנה בחשמל של מכונות כביסה היא הבייסיק שבתיקונן.

יצירתיות בהתקנה – לא כל צינור הורקה צריך להיות קצר, ולא כל אחד מהצינורות הללו חייב להיות ישר. בדקו עד כמה טכנאי מכונות כביסה שאתם מזמינים הוא אדם יצירתי שמוצא פתרונות יצירתיים למכונה ולצינורות השונים שלה, בהתאם למבנה מערכת הניקוז שלכם.

מציאת פתרונות שישרתו אתכם ולא את החברה – אם זיהיתם טכנאי מכנות כביסה שאומר לכם "קחו צינור קצר כי ארוך ייצור התנגדות בזרימת המים" או "בכיור X אי אפשר, אולי ב- Y", אל תהיו בטוחים שזה משהו שאתם צריכים להתפשר עליו. רוב הסיכויים שמדובר על טכנאי מכונות כביסה חסר ניסיון. טכנאי ותיק יותר ומנוסה יותר היה פותר לכם בעיה זו.  
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: