רק הטכנאי של "יצאת גדול" פתר את הבעיה


התנור שלי לא נדלק ופניתי למס' טכנאים כולל חברה הנותנת שירות לתנורי סאוטר. טכנאי התנורים שמצאתי ב"יצאת גדול" היה היחיד שידע להגיד לי טלפונית שיש כפתור מסוים בתנור לא מכוון נכון   קרא עוד..

תיקון מקררים

טוב לדעת

תיקון מקררים

ישנם שני סוגי תקלות אשר ידרשו מכם להביא טכנאי מקררים. תקלה אחת יכולה להיות במערכת התפקוד של המקרר, אם המקרר "נחלש", ייתכן שפשוט יש לבצע מילוי גז וזו פעולה שכל טכנאי יכול לבצע. סוג חדש של תקלות הן תקלות של המערכת הדיגיטלית, אם נראה כי זו התקלה, מומלץ שתבררו עם הטכנאי שהוא מכיר את סוג המערכת של המקרר שלכם בטרם תזמינו אותו לביתכם.

  • בעלי מקצוע
  • תיקון מקררים
select


תיקון מקררים

רגע לפני שמחליפים את המקרר, יש לבחון את אפשרויות התיקון. תיקון מקררים מתבצע על ידי טכנאי מקררים בעל הסמכה כטכנאי קירור או קירור ומיזוג וההסמכה היא מטעם משרד התמ"ת, אותה הסמכה אמורה להקנות להם את הכלים לטפל ולתקן כל מקרר ומכל סוג (שהרי יש סוגים רבים כל כך).

ישנן תקלות שונות שיכולות לקרות במקרר וכאלו שאינן דורשות החלפה של המקרר כולו. אם בעבר המקרר היה מרעיש, היה קרח במקפיא ואלו העידו על סופו המתקרב שהיה מגיע לרוב לאחר עשרות שנים, היום המקררים מגיעים עם טכנולוגיות דיגיטליות, כולל מסך LCD ומערכת פיקוד שגם היא דיגיטלית. בעיות אשר קשורות במערכת של המקרר, יכולות להיפתר על ידי בעל מקצוע ולהשאיר את המקרר תקין ועובד עוד שנים רבות.

על אף ההתקדמות הטכנולוגית, המקרר עדיין מבצע בדיוק את אותה פעולה כמו בעבר, הוא מקרר (או מקפיא) וגם הטיפולים הנפוצים מן העבר נשארו דומים. התיקונים הנפוצים ביותר במקררים הם החלפה של המאוורר, החלפה של פילטר או תרמוסטט, מילוי גז, החלפת גומיות ולעיתים יש צורך בהחלפת מדחס.

כאשר ישנה תקלה במקרר, יש לבחון מה היא דורשת והאם יש להחליף חלקים מהמקרר או לא. חלקים יכולים להיות מרכיב יקר מצד אחד, אך מצד שני המקרר אמור להחזיק מעמד וללוות את המשפחה שנים רבות נוספות גם לאחר התיקון. בעיות במסגרת הטכנולוגיה יכולות להיות פתירות בקלות יחסית כיוון שמדובר אך בתכנות ומרגע שהטכנאי יודע לטפל בבעיה, המקרר יחזור לתפקוד תקין במהרה. במידה ונראה כי התקלה של המקרר היא במערכת הדיגיטלית, מומלץ להתייעץ עוד בטלפון עם הטכנאי ולברר כי יש לו נסיון עם סוג התקלה או לפחות עם סוג המקרר שלכם. העבירו לו את שם החברה והדגם וכך תוכלו לחסוך לעצמכם הבאת טכנאי שעשוי לא להכיר את המערכת של המקרר שלכם.

מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: