למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

יריעות ביטומניות לאיטום גגות מקצועי

טוב לדעת

יריעות ביטומניות 

הם כמו שטיחים המונחים על הגג. ניתן להתקין אותם בעזרת הלחמה. במקרים אחרים, כאשר מדובר במבנים זמניים, ניתן פשוט להדביק אותן על הגג

  • בעלי מקצוע
  • יריעות ביטומניות לאיטום גגות מקצועי
select


יריעות ביטומניות

מזג האוויר בישראל הוא אומנם לא כמו באנגליה ולכן אין כאן גשם כל שני וחמישי, אבל אין זה אומר שצריך לזלזל בכל אשר נוגע להכנת הבית לחורף. יריעות ביטומניות נחשבות לחיוניות מאוד. כל קבלן איטום יעיד על כך. זה חשוב לכל מי שרוצה להקדים תרופה למכה ולהימנע מנזילות בחורף. לא אחת אנשים גילו לאחר שעברו לדירה חדשה שהגג שלהם הופך לבריכה קטנה בחורף והמים מחלחלים די מהר ומטפטפים דרך התקרה. החורף הגיע ואתם לא מפסיקים לרוץ עם דליים ברחבי הבית? אתם מוזמנים לבחור בעל מקצוע מאתר יצאת הגדול. אנו מאמינים בשיטת יצאת צדיק ופועלים באופן דומה.


שיטת איטום גגות יעילה ונקייה

אנשים רבים מעדיפים לאטום את הגג בשיטת הזיפות. אבל זוהי לא השיטה הטובה ביותר ובטח שלא הנקייה ביותר. יריעות ביטומניות הם כמו שטיחים המונחים על הגג. ניתן להתקין אותם בעזרת הלחמה. במקרים אחרים, כאשר מדובר במבנים זמניים, ניתן פשוט להדביק אותן על הגג. לכן עבודה זו נחשבת לנקייה ויעילה יותר מאשר עבודת זיפות גגות. קבלן אלומיניום יעדיף לעבוד בצורה זו מאשר בשיטה הישנה. זפת כחומר איטום גגות עלול לאבד את יעילותו הרבה יותר מהר.


יריעות ביטומניות
יריעות ביטומניות עם תו תקן 

שיטח איטום זו צריכה להחזיק מעמד לפחות עשור אם לא יותר. אבל כדי שזה יקרה, אל תסתפקו בפחות מביריעות עם תו תקן. בלעדיו לא תהיה לכם כל דרך לדעת האם הן יחזיקו מעמד לאורך שנים והאם כדאי להשקיע כסף בשיטת איטום זו. אל תהססו לבקש מהקבלן להציג לכם הוכחות שמדובר בחומר איכותי. שיטת איטום זו יקרה יותר משיטת הזיפות ולכן חשוב מאוד לבצע את כל הבדיקות.

בחירת קבלן איטום אמין

שמתם לב שכל בעל עסק מדגיש באתר שלו שהוא אמין? איפה ההוכחות על כך? ובכן, אצלנו באתר יצאת גדול תוכלו למצוא קבלן לעבודת התקנת יריעות ביטומניות עם הוכחות. אנחנו לא מפרסמים באתר כל אחד כי אנו מאמינים בשיטת יצאת צדיק. אנו בודקים כל אחד ע"י שמאי חיצוני, ובודקים את הניסיון והשירות של כל אחד מהם. כך תוכלו לדעת שיש לכם עסק עם מקצוען ולא חאפר. אתם מוזמנים לבחור בעל מקצוע דרך מנוע החיפוש של האתר בהתאם לאזור מגוריכם.

                      

מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: