שליחת אינסטלטור חלופי


שלחתי מכתב תלונה בה הובעה חוסר שביעות רצוני מבעל מקצוע (אינסטלטור) שהומלץ על ידכם במדריך ובאתר. לאחר בדיקה, חברת "יצאת גדול" שלחה לביתי אינסטלטור אחר אשר ביצע התקנה מקצועית ואיכותית   קרא עוד..

קבלן איטום מוסמכים ואמינים שנבדקו על ידי הצוות שלנו

טוב לדעת

קבלני איטום,קבלן איטום

לא כל אחד יכול להיות קבלן איטום. גם אם הוא קורא לעצמו קבלן איטום. קבלני איטום צריכים לשלוט במגוון של טכניקות עבודה ושל חומרי איטום מתקדמים, ולדעת היטב איך לעבוד על גגות, קירות ואזורים אחרים הדורשים איטום. באתר של חברת 'יצאת גדול', תמצאו נבחרת של קבלני איטום שנבדקו ונמצאו עומדים בתקנים המחמירים ביותר.  

  • בעלי מקצוע
  • קבלן איטום מוסמכים ואמינים שנבדקו על ידי הצוות שלנו
select

איטום הבית ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 22
053-9428268
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז,גוש דן,שרון,מודיעין
איטום הבית
איטום אב הבית בע"מ חברה לכל סוגי האיטום. יריעות ביטומניות,זפת,איטום גגות מרוצפים,איטום סדקים בקירות, איטום אדניות,סנפלינג, אחריות על כל עבודה.

ניק איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 12
077-2303058
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, גוש דן , השרון
ניק איטום
אוטם מורשה של מכון התקנים * איטום ביריעות ביטומניות משוכללות בעלות * תו תקן - 10 שנות אחריות * יצירת שיפועים בטקל, מדה * איטום תפרים, קירות, מקלטים ובריכות * איטום ע"י התזה בחומרים מתקדמים אוטם מורשה ע"י מכון התקנים בנובייב ניק 31008


איטום גגות, מקלטים, חדרי אמבטיה ועוד, הוא תהליך מקצועי ומורכב, הדורש מהעוסקים בו להתמחות בעבודה עם חומרים ייחודיים באתרים ייחודיים. בשונה מעבודות קבלניות רבות, עבודות איטום המתבצעות בגובה למשל, דורשות לא רק התמחות בתחום אלא גם כיסוי ביטוחי מתאים. לכן, לא כל אחד יכול לקרוא לעצמו קבלן איטום. לרוע המזל מסתובבים בשוק לא מעט קבלני איטום שאינם מקצועיים. הם משתמשים בחומרים זולים, מבצעים עבודה לא איכותית ודורשים סכומים מופרזים תמורת איטום שיתגלה כלא יעיל, עם רדת הגשם הראשון. חברת 'יצאת גדול', מסננת עבורכם את בעלי המקצוע הללו ומאשרת רק את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום האיטום. ישראלים רבים כבר יודעים: יש קבלני איטום ויש קבלני איטום המאושרים על ידי חברת 'יצאת גדול'.

תהליך הבדיקה והאישור הייחודי של 'יצאת גדול', שנועד לאתר בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים, מתבסס על מספר שלבים. בשלב הראשון, מתבקש המועמד למסור לצוות החברה שמות של שלושה לקוחות ממליצים. לאחר שאנשי החברה מוודאים כי לא מדובר בחברים או בני משפחה של בעל המקצוע, הם יוצרים קשר עם הממליצים ומתחקרים אותם לגבי איכות השירות שקיבלו. בנוסף, על בעל המקצוע להוכיח כי הוא בעל שלוש שנות ניסיון בתחום, כי הוא מנהל ספרים כחוק וכי אין בעברו רישום פלילי. רק קבלני איטום שעברו בהצלחה את השלבים הללו, עוברים לשלב הבא: בדיקה סמויה.

הבדיקה הסמויה מתבצעת על ידי שמאי חיצוני, המזמין את בעל המקצוע לטפל בתקלה יזומה. בדומה למצלמות הנסתרות בתוכנית הטלוויזיה 'יצאת צדיק', עוקב השמאי אחר בעל המקצוע בזמן תיקון התקלה ומעריך את איכות העבודה ואת האמינות שלו. רק קבלני איטום שימצאו עומדים בכל הדרישות יוכלו להצטרף אל נבחרת קבלני האיטום של חברת 'יצאת גדול'. 


רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: