איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..

קבלן איטום מוסמכים ואמינים שנבדקו על ידי הצוות שלנו

טוב לדעת

קבלני איטום,קבלן איטום

לא כל אחד יכול להיות קבלן איטום. גם אם הוא קורא לעצמו קבלן איטום. קבלני איטום צריכים לשלוט במגוון של טכניקות עבודה ושל חומרי איטום מתקדמים, ולדעת היטב איך לעבוד על גגות, קירות ואזורים אחרים הדורשים איטום. באתר של חברת 'יצאת גדול', תמצאו נבחרת של קבלני איטום שנבדקו ונמצאו עומדים בתקנים המחמירים ביותר.  

  • בעלי מקצוע
  • קבלן איטום מוסמכים ואמינים שנבדקו על ידי הצוות שלנו
select

איטום הבית ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 22
053-9428268
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז,גוש דן,שרון,מודיעין
איטום הבית
איטום אב הבית בע"מ חברה לכל סוגי האיטום. יריעות ביטומניות,זפת,איטום גגות מרוצפים,איטום סדקים בקירות, איטום אדניות,סנפלינג, אחריות על כל עבודה.

אוטם צביקה - מורשה מטעם מכון התקנים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 16
053-9431472
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, השרון, השפלה
אוטם צביקה - מורשה מטעם מכון התקנים
אוטם צביקה - יעוץ, פיקוח ותכנון איטום לפי הצורך, איטום ביריעות ביטומניות, זפת וחומרים אקריליים, התזת חומרי איטום תקניים במרתפים, יציקות בטקל ויצירת שיפועים למרזבים, איטום מרתפים ומקלטים - אוטם צביקה

שאדי איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 24
053-8095880
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
שאדי איטום
שאדי איטום, איטום ביריעות ביטומניות, איטום בתים צמודי קרקע, איטום קירות מרתפים, איטום תפרים באלמנטים טרומיים, איטום תפרים ללא פיגומים, במבנים ישנים וחדשים, איטום אדניות, ריסוס מבנים עם חומר שקוף דוחה מים להגברת האיטום, זיפות וסיוד גגות בחומרים המתקדמים ביותר, טיפול בעובש על קירות ותקרות בעזרת חומרים ייחודיים ובשיטה מיוחדת, פתרון בעיות איטום במבנים קיימים, איתור ליקויי איטום, ועוד, שאדי איטום

א.א. איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 1
053-9431456
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, השרון, השפלה והדרום
א.א. איטום
זקוק לשרותי איטום? - א.א. איטום, איטום ביריעות ביטומניות, ביצוע שיפועי בט-קל, סיוד גגות, שיקום בטחוני, איטום מרתפים, קירות, רצפות ואדניות, עבודות איטום בסנפלינג, איטום, שיקום וצביעת קירות חיצוניים, 12 שנות אחריות, א.א. איטום

בילאל שרותי איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 11
053-4878219
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז,שרון,מודיעין
בילאל שרותי איטום
מומחים לכל עבודות האיטום,הלחמת יריעות ביטומניות,מריחת זפת חם, סיוד גגות, בטקל שיפועים, התזות ביטומניות איטום חדרים רטובים, איטום גגות ומרתפים, התזת פוליגג, תיקון והחלפת מרזבים.הצעת מחיר ללא תשלום שרות אמין מהיר ואיכותי


איטום גגות, מקלטים, חדרי אמבטיה ועוד, הוא תהליך מקצועי ומורכב, הדורש מהעוסקים בו להתמחות בעבודה עם חומרים ייחודיים באתרים ייחודיים. בשונה מעבודות קבלניות רבות, עבודות איטום המתבצעות בגובה למשל, דורשות לא רק התמחות בתחום אלא גם כיסוי ביטוחי מתאים. לכן, לא כל אחד יכול לקרוא לעצמו קבלן איטום. לרוע המזל מסתובבים בשוק לא מעט קבלני איטום שאינם מקצועיים. הם משתמשים בחומרים זולים, מבצעים עבודה לא איכותית ודורשים סכומים מופרזים תמורת איטום שיתגלה כלא יעיל, עם רדת הגשם הראשון. חברת 'יצאת גדול', מסננת עבורכם את בעלי המקצוע הללו ומאשרת רק את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום האיטום. ישראלים רבים כבר יודעים: יש קבלני איטום ויש קבלני איטום המאושרים על ידי חברת 'יצאת גדול'.

תהליך הבדיקה והאישור הייחודי של 'יצאת גדול', שנועד לאתר בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים, מתבסס על מספר שלבים. בשלב הראשון, מתבקש המועמד למסור לצוות החברה שמות של שלושה לקוחות ממליצים. לאחר שאנשי החברה מוודאים כי לא מדובר בחברים או בני משפחה של בעל המקצוע, הם יוצרים קשר עם הממליצים ומתחקרים אותם לגבי איכות השירות שקיבלו. בנוסף, על בעל המקצוע להוכיח כי הוא בעל שלוש שנות ניסיון בתחום, כי הוא מנהל ספרים כחוק וכי אין בעברו רישום פלילי. רק קבלני איטום שעברו בהצלחה את השלבים הללו, עוברים לשלב הבא: בדיקה סמויה.

הבדיקה הסמויה מתבצעת על ידי שמאי חיצוני, המזמין את בעל המקצוע לטפל בתקלה יזומה. בדומה למצלמות הנסתרות בתוכנית הטלוויזיה 'יצאת צדיק', עוקב השמאי אחר בעל המקצוע בזמן תיקון התקלה ומעריך את איכות העבודה ואת האמינות שלו. רק קבלני איטום שימצאו עומדים בכל הדרישות יוכלו להצטרף אל נבחרת קבלני האיטום של חברת 'יצאת גדול'. 


רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: