רק הטכנאי של "יצאת גדול" פתר את הבעיה


התנור שלי לא נדלק ופניתי למס' טכנאים כולל חברה הנותנת שירות לתנורי סאוטר. טכנאי התנורים שמצאתי ב"יצאת גדול" היה היחיד שידע להגיד לי טלפונית שיש כפתור מסוים בתנור לא מכוון נכון   קרא עוד..

תיקון מזגנים

טוב לדעת

תיקון מזגנים

כאשר טכנאי מזגנים מתחיל בתיקון מזגן, הוא קודם כל מפעיל אותו ומאזין לו. אם המזגן לא נדלק בכלל או נדלק אבל לא עושה כלום, הוא יחפש קודם כל כשל חשמלי. אם מזגן נדלק אבל הצליל שלו לא תקין, זה מצביע בדרך-כלל על בעיה במאוורר או מדחס.

  • בעלי מקצוע
  • תיקון מזגנים
select תיקון מזגנים

תקלות מזגנים יכולות להיות קשורות לכשל בכל אחד מהמרכיבים שפורטו לעייל: הצנרת, המדחס, המעבה, המאוורר, המאייד, המסנן, הניקוז או מערכת הפיקוד החשמלית שמאפשרת שליטה בכל הנ"ל.  מנוע המדחס והמאוורר הם חשמליים וגם כוללים חלקים נעים, לכן עשויים לסבול מבעיות מכאניות או חשמליות שונות. סוללות המעבה והמאייד והצנרת הם חלקים יצוקים שנתונים לקורוזיה והבעיות שמאפיינות אותם קשורות בעיקר להתנקבות, סדקים וכו'. לכן, הסוגים העיקריים של תקלות מזגנים הם:

  • דליפת גז כתוצאה מפגיעה בצנרת או באיטום החיבור בינה לבין אחד החלקים.
  • בעיה מכאנית במדחס או במאוורר שבדרך-כלל דורשת החלפה שלהם.
  • בעיות חשמליות שונות, לרבות קלקול במערכת הפיקוד החשמלית.
  • בריחת גז או בעיות ניקוז שגורמים להצטברות מים ונזילה.
  • כשל בפילטר, שאינו מסנן את האוויר היטב.

כאשר טכנאי מזגנים מתחיל בתיקון מזגנים, הוא קודם כל מפעיל אותו ומאזין לו. אם המזגן לא נדלק בכלל או נדלק אבל לא עושה כלום, הוא יחפש קודם כל כשל חשמלי. אם מזגן נדלק אבל הצליל שלו לא תקין, זה מצביע בדרך-כלל על בעיה במאוורר או מדחס.

כאשר המזגן פועל אך לא מקרר מספיק או שיש נזילת מים, זה בדרך-כלל אומר שישנה דליפת גז והטכנאי יבדוק את לחץ הגז כדי לאמת זאת. הוא ישתמש בתרסיס מיוחד כדי לאתר את המקום או מקומות הדליפה ולקבוע האם נדרש תיקון בחיבורים, הלחמה של נקב או בקע, החלפת חלק פגום וכדומה
נזילה במקביל לפעולה תקינה של המזגן בקירור מלא, בדרך-כלל אומרת בעיית ניקוז - בשיפוע של החלקים שאחראים על איסוף המים או בצינור שמנקז את המים החוצה שלפעמים נסתם. אם הכל נראה תקין אבל ישנם ריחות או חודר אבק, סביר להניח שמדובר בבעיית פילטר.


מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: