החזר כספי של 750 שקל


קיבלתי סך של 750 ₪ מחברת "יצאת גדול" עבור תלונה שהגשתי נגד אינסטלאטור בנושא מחיר מוגזם שנלקח ממני   קרא עוד..

בעלי מקצוע איכותיים מוצאים ואף מאתרים בפורטל מומחים

איתור בעלי מקצוע אשר נעשה על ידי חברה מקצועית אינו חייב להיות פרויקט ענק, ולמעשה הוא אפילו לא נעשה עם תיווך אנושי. באמצעות הקלקה על אתר אינטרנט המוסר מידע על בעלי מקצוע ניתן ללמוד מטעויות של אחרים ולבחור בעלי מקצוע מנוסים ואמינים בלבד. שיפוצים? טכנאי מזגנים? אינסטלטור? חשמלאי? את כל נותני השירותים הללו ניתן למצוא בפורטל בעלי מקצוע ולהזמין אותם ללא חשש מהונאה אשר מתלווה לא פעם למקצועות הללו.

כיצד איתור בעלי מקצוע מיושם בפורטל?

יש להיכנס לפורטל בעלי מקצוע ולחפש לפי קטגוריה כללית או תת קטגוריה. אם אתם מתכננים שיפוץ כללי בבית, ואין לכם כיוון, מומלץ להעדיף לחפש לפי קטגוריה, וזאת לעומת מצב שיש לכם כיוון מאד מדויק, ואז תצטרכו לחפש לפי תת קטגוריה, על מנת לוודא כי מצאתם בעלי מקצוע המבצעים בדיוק את מה שאתם זקוקים לו.

אם בעל מקצוע לא רשם שהוא מבצע את השירות שהזמנו, עדיין ניתן לקרוא לו?

כן. פשוט יש להתקשר ולוודא שהוא מבצע גם את השירות שאתם מתכוונים להזמין. חלק מנותני השירותים כותבים את הנושא הכללי שלהם, והצגת תת הנושאים נתפסת בעיניו כשולית ומובנת מאליה. זה לא אומר שהוא לא מבצע משימות כאלו. לכן, אם ראיתם אדם המזדהה כבעל ידע בתחום כללי X כלשהו, היו בטוחים כי רוב הסיכויים שגם עם תתי הקטגוריות של אותו תחום יתיישבו היטב עם מה שאתם מחפשים.

לקוחות מספרים

יש לנו מספר לקוחות אשר מעידים על עצמם כי שינו לחלוטין את היחס שלהם ללקוחות השונים. בזכותנו חזר להם האמון בנותני שירותים. נטע (שם בדוי) מחדרה סבלה לא מעט פעמים משרברבים שמכרו לה שירות עודף, וביצעו, בנוסף, עבודה לא הכי טובה. בזכותנו יש לה עכשיו שרברב קבוע והיא יכולה לישון בשקט ללא חשש מנזילה. שמעון (שם בדוי) גר ביישוב בו הפסקות חשמל הן דבר שבשגרה. בסופה מהחורף האחרון הדבר גרם לקצר: לא ניתן היה להזיז את השלטרים לכיבוי והדלקת אור גם אחרי שההפסקה תמה. חשמלאי שהזמין שמעון מהפורטל תיקן את כל הבעיות והחליף חלקים משתיות חשמל שנמצאו אצל הלקוח כבלתי תקינים. 
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: