למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

טכנאי מזגנים מומחה מטעם פורטל בעלי מקצוע

אם גם אתם מעוניינים בשירותיו של טכנאי מזגנים אמין, איכותי וללא משוא פנים, ברוכים הבאים לפורטל בעלי מקצוע. בפורטל זה תוכלו להיחשף רק לטכנאים ישרי דרך שלא הונו לקוחות ולא מיהרו לדרבן אותם לקנות מוצרים חדשים על כל קילקול הכי קטן. המאמץ של כל טכנאי מזגנים בפורטל הוא להביא לתיקונו של המזגן הנוכחי. אם נאמר לכם על ידי טכנאים אלה כי עליכם לקנות חדש, כנראה שזה נכון ואין מכך מנוס. לדוגמה, מזגן שנהרס לו המנוע אין מה לעשות אתו כי המנוע הוא עיקר שוויו של המזגן.

שירות אמין מטעם כל טכנאי שתפגשו בפורטל

חשמלאי מזגנים מטעם "בעלי מקצוע" הוא טכנאי שעבר את כל הסינונים, ספג כמעט רק ביקורות טובות והסב ללקוחות מזגן מתוקן בתוך שמירה על יחסי אנוש מעולים ולפרקי זמן ארוכים עם כל לקוח. המשמעות של זה היא שרוב הלקוחות השתמשו בשירותיהם של הטכנאים גם לאחר אותו קילקול ספצפי, בהמשך הדרך, למשל כשאזל הגז במזגן והיה צורך לחדש את מילויו.

תיקונים מהירים לכל מזגן

כמעט בכל מצב, טכנאי מזגנים מטעמנו יספק לכם שירות תיקונים מהיר ונגיש. שירות תיקונים זה יסב לכם מזגן תקין בתוך פרק זמן קצר מאד. חשוב לציין כי טכנאי המזגנים ישאל אתכם שאלות מקדימות לבירור נסיבות התקלה וכך הוא ידע אם ניתן לתקנה או שיש צורך לקנות מזגן חדש. כבר בשיחה הראשונה אתם תדעו אם יש או אין פתרון לבעייתכם, למעט מקרים נדירים בהם הלקוח לא הצליח להסביר את עצמו כראוי ונדרש ביקור מקדים של הטכנאי.

מחירים טובים לכל דורש

חשמלאי מזגנים בדרך כלל יתמחר כאן את שירותיו כראוי וכך שהלקוח יוכל לעמוד בזאת בלי ליצור לעמו חור עז מדי באותו חודש. הטכנאים כאן ברובם מודעים לבעיות הכלכליות של האזרח הממוצע, ועל כן באים לקראתכם במחירים הוגנים וטובים. נצלו זאת וספרו גם לחבריכם כאשר הם יזדקקו לשירות עבור המזגן שלהם. טכנאי מזגנים כאן הם אנשים נדיבים ברובם, ועל כן ערים לנושא המחיר לא פחות מלנושא השירות והמקצועיות ללקוח. רק כאן תוכלו להיווכח כי תיקון מזגן אינו משימה בלתי אפשרית מבחינה כלכלית.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: