החזר כספי של 750 שקל


קיבלתי סך של 750 ₪ מחברת "יצאת גדול" עבור תלונה שהגשתי נגד אינסטלאטור בנושא מחיר מוגזם שנלקח ממני   קרא עוד..

טכנאי מזגנים מוצאים בקלות דרך פורטל בעלי מקצוע

איתור טכנאי מזגנים מדיר שינה מעיניהם של לא מעט בעלי בתים הזקוקים לשירות הזה לראשונה. "מה אם התיקון פשוט אך הוא ירמה אותי וייקח מחיר מופקע"? "מה אם הוא יגיד לי לקנות חדש, כאשר אפשר לתקן את הישן ברבע עלות"? בדיוק בשביל הסוגיות הללו הוקם פורטל בעלי מקצוע. פורטל בעלי מקצוע מסנן מתוכו בעלי מקצוע אשר מתנהגים בדרך בלתי אחראית שכזו, וקולט לתוכו אך ורק ספקים שדיברו אמת מול לקוחותיהם וסיפקו להם את הפתרון האחראי ביותר: האפקטיבי ביותר ובעלות מינימלית.

בעלי מקצוע לא בוחרים – מוודאים שהם עושים את העבודה בצורה אמינה ובטוחה

את הבטוחה הזו ניתן להשיג רק בפורטל מומחים המספק מידע על בעלי מקצוע. חשמלאי איכותי, טכנאי מזגנים שניתן לסמוך על כישוריו, טכנאי איטום שישנה וודאות מוחלטת כי הוא יעשה עבודה טובה, וכד' – הם כולם תולדה של פורטל בעלי מקצוע. רק פורטל בעלי מקצוע יודע מיד במי מדובר כאשר הוא מנסה להתקבל לשורותיו, ולכן, כל אדם שתמצאו באותו פורטל עשוי להתאים לשירות שאתם מחפשים. מדוע רק "עשוי" ולא באופן וודאי?

על מנת לדעת איזה בעל מקצוע יתאים לכם, יש לקרוא בפרוטרוט מה רשום ברטיס החבר שלו

שם, יהיה כתוב בדיוק מה הוא עושה ומה הוא לא עושה. לדוגמה, אם הבעיה שלכם במזגן היא מחסור בגז, לא בטוח שכל טכנאי ממלא גז. חלקם מעידים על עצמם כמבצעים שירותים מסובכים ועל כל יוקרתיים מכך, ושולחים טכנאי מזגנים מתחיל להשלים משימה זו. על מנת לדעת שבחרתם באיש שיבצע עבורכם את העבודה הנכונה שלשמה אתם מכנסים אותו בבתיכם, ודאו שקראתם גם מה הוא לא עושה, על מנת שלא להיות מופתעים כאשר תתקשרו אליו.

באיתור בעלי מקצוע דרכנו אתם יודעים שבחרתם את הטוב ביותר

טכנאי מזגנים, חשמלאי וכל בעל מקצוע אחר הם הטובים ביותר כאן גם ברמה הביצועית, ולא רק מתוקף יחסי אנוש ואמינות במהלך השירות. טכנאי מזגנים הרשום כאן יידע בדיוק מה לעשות על מנת שבפרק הזמן הקצר ביותר הבעיה תיפתר, ויהיה לכם מזגן תקין, לא מקצר, ועובד כמו חדש.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: