החזר כספי של 750 שקל


קיבלתי סך של 750 ₪ מחברת "יצאת גדול" עבור תלונה שהגשתי נגד אינסטלאטור בנושא מחיר מוגזם שנלקח ממני   קרא עוד..

פורטל בעלי מקצוע – הפורטל שימצא לך את הקבלנים הטובים בשוק!

אם אתם זקוקים לחברת שיפוצים, חשמלאי חדש, שרברב, חברת הובלות, וכל יש מקצוע אחר, אל תחשבו פעמיים: פנו לפורטל בעלי מקצוע. בפורטל בעלי מקצוע נעשה סינון מיטבי של כל בעלי המקצוע, ורק בעלי מקצוע אשר הוכחו כאנשי הגונים וישרים יוכלו להשתתף במאגר. לכן, כאשר אתם מזמינים בעלי מקצוע דרך הפורטל אתם עושים את המעשה הכי חכם, לא חושפים את עצמכם למעשי רמייה והונאה ודואגים שבבית שלכם יבקרו רק טכנאים ישרי דרך ללא עבר פלילי וללא עניינים מיותרים עם לקוחות העבר.

הזמנת שירותים מכל הסוגים ביעילות ובקלות

החבירה לבעלי מקצוע מעולם לא הייתה קלה יותר. אם בעבר הייתם צריכים לשאול חבר ששאל חבר, ששאל חבר אחר, כיום תמו הימים הללו, ואתם יודעים דרך האתר שלנו מי נחשב לטוב ביותר בתחום, ועל מי כולם ממליצים. ככה, אתם יכולים לדעת איזה חשמלאי אתם צריכים, איזו חברת שיפוצים לקחת, ומה לעשות כאשר התקלקל המכשיר החשמלי (למשל מכונת הכביסה או המזגן). השירותים שמוזמנים מפה נחשבים לבטוחים, והאנשים שנותנים אותם מספקים תמיד עבודה מקצועית.

ודאו כי בעל המקצוע שהזמנתם עוסק בפרויקט הספציפי שאתם זקוקים לו

לא כל חברת שיפוצים רשאית להתקין פרקטים, לא כל חשמלאי רשאי לבצע כל עבודה אם אין לו את הרישיון הנדרש, ולא כל חברת הובלות תסכים להוביל מכל מקום לכל מקום. אל תסגרו עסקה כמו במכולת, כי אין לכם עניין עם מוצרים אלא עם שירותים. עליכם לברר קודם אם נותן השירותים מוכשר לעסוק בהם והאם הוא מעוניין לספק אותם. רק כך, תוכלו לדעת שמדובר באיש המקצוע בשבילכם.

אנשים שהזמינו דרך פורטל בעלי מקצוע כמעט תמיד מצאו את שחיפשו

טכנאי מזגנים, חשמלאי, חברת שיפוצים, ועוד – הכל נמצא דרך פורטל בעלי מקצוע. פורטל בעלי מקצוע הניב מאד ומעולם שקט תעשייתי ללקוחות הסופיים ביודעם כי ספק השירות הטוב ביותר יימצא בפורטל זה, ולא זו אף זו – אלא גם ספק השירות הישר וההגון ביותר. אם אתם מעוניינים להפסיק לחשוש מבעלי מקצוע ולהתחיל לקבל שירותים אתם לבטח תצטרכו וברמה גבוהה, עברו לפורטל בעלי מקצוע והתחילו להחזיר את העבודות הקבלניות לשליטה שלכם.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: