תודה ליצאת גדול


תודה ליצאת גדול שמחזיקים בעלי מקצוע כאלה לרונן מקסם המים על העזרה הרבה והאמון הרב שנתתי בו הוא בא לתקן בבית של אבי ניצול שואה בן 94 נזילה מהכיור בשעה 8 בערב הוא הגיע כיבד מאוד את אבי תיקן בזהירות את הבעיה ועוד אמר לי בלי לחץ תשלם לי מחר באמת אני בהלם נפגשתי עם הרבה בעלי מקצוע אבל כזה עוד לא ראיתי רב תודות טוביה אדלמן 03-5326936 28/5/14   קרא עוד..

דודי שמש

טוב לדעת

דודי שמש

ביום שמש שאין מים חמים זה הסימן הראשון שיש לנו בעיה בדוד שמש

הבעיה היא ברוב המקרים בעיה של קולטים או של נזילה

גוף חימום-החלק שמחמם את הדוד.

תרמוסטט-מכשיר לשליטה על הטמפרטורה של הדוד בין 69-70 מעלות

פלאנצ- גוף חימום+תרמוסטט+מאיץ

מאיץ חמם-מחמם את הדוד מהר יותר

  • בעלי מקצוע
  • דודי שמש

ניסים כהן ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 2
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | ראשון לציון
ניסים  כהן
שרותי אינסטלציה מתקדמים מומחה בכל עבודות האינסטלציה


מתקיני דודי שמשדודי שמש

במדינת ישראל צצו דודי שמש עוד בשנות ה-70 כמו היו פטריות אחרי הגשם. היות וארץ ישראל היא שטופת שמש וחוותה משבר אנרגיה במהלך שנות ה-70, הוחלט כתקנה, שבכל דירה הנבנית בארץ יותקנו דודי שמש, למעט בבניינים גבוהים בהם לא היה מספיק מקום בגג הבניין להתקנת הדודים. מאז ועד היום מעטרים דודי שמש את גגות בנייני ובתי ישראל. החיסכון באנרגיה משמעותי, בצורת ניצול קרני השמש והפיכתם ממקור אור וחום לאנרגיה המחממת את המים הזורמים בצינורות הבית. ישנם עוד שיטות רבות ומגוונות לחימום מים – אך במדינת ישראל אנרגיה סולרית זמינה לאורך כל השנה והוכיחה עצמה כדאית ומשתלמת הן לאזרחים והן לחברות האנרגיה. 

דודי שמש - מחירים

טווח מחירי דודי שמש, נקבע כך שמחיר ממוצע של דוד ינוע על פי נתוני המרכב של שלו. נפח דוד השמש הוא אחת הקטגוריות המשפיעות על המחיר – יש לשים לב כי הדוד הנרכש יישא את תו התקן הישראלי. במידה ונקנה דוד שמש חדש, יצורפו לתמחור קולטי שמש, על מנת לנצל את האנרגיה הסולארית בצורה האופטימאלית. העלויות ישתנו עקב שינויי נפח, הטכנולוגיה המיושמת לחימום בדוודים, עלות עבודת מתקיני דוד השמש ויצרן הדוודים.

חשוב להתאים את נפח דוד השמש, הנע בין 80 ליטרים ל-200 ליטרים בממוצע, למספר הנפשות במבנה בו יותקן. על מנת לחסוך עלויות וליהנות במהירות ממים חמים, מומלץ כי במבנה בו גרים בין 1-4 נפשות נפח הדוד לא יעלה על  120 ליטרים, ובמבנה בו גרים בין 4-7 נפשות מומלץ כי נפח הדוד לא יעלה על 200 ליטרים.

תיקון דודי שמש

ראשית, בקניית דוד שמש חדש קיימת אחריות מינימום 3 שנים. במידה והוחלף רכיב בדוד או בקולטי השמש, יש לדרוש אחריות לרכיב של מינימום שנה.
 
התקלה הנפוצה בתיקון דודי שמש הינה הצטברות אבנית. האבנית נוצרת עקב המים הקשים הקיימים בארץ. ההצטברות יכולה להופיע הן מגוף החימום אל דפנות הדוד, ומדפנות הדוד לכיוון גוף החימום. הצטברות האבנית מקטינה את נפח הדוד, היות והאבנית תופסת נפח, מכבידה ומוסיפה למשקל גוף הדוד עצמו, ובמידה והינה מצטברת על גבי גוף החימום, ייווצר מצב בו לא יתחממו כלל המים, והתוצאה תהיה מיכל מים ללא אפשרות לחימום. תיקון דוד שמש עקב תקלות בגוף חימום, תרמוסטט, החלפת קולטים ותיקון נזילות, יתבצע על ידי בעל מקצוע מחברה אמינה ומוכרת, ובמידה ויש תקלה חוזרת – תהיה ללקוחות כתובת לחזור אליה.

לחשוב ירוק

התקנת מערכות סולאריות להמרת אנרגיית השמש לחשמל הינה בגדר עדיפות לאומית בישראל. ישנן הצעות אשראי של 100% מימון דרך הבנקים במערכות אלה הן בצורה מסחרית והן בצורה פרטית. חברת החשמל נדרשת על ידי המדינה לרכוש חשמל המיוצר בעזרת מערכת סולארית. היות ויש להקטין את פליטת גזי החממה במדינה בצורה משמעותית, המרה פרטית ומסחרית של אנרגיית אור לחשמל תמנע את הפעלת תחנות הכוח בישראל במלוא כוחן. בנוסף, תהיה יעילות והפחתה בשימוש החשמל ישירות מתחנות הכוח. כל בית פרטי בעל שטח גג המתאים להתקנת מערכות סולאריות יהווה תחנה לייצור חשמל ביתי. את עודפי החשמל שכל בית ייצר תרכוש חברת החשמל, ובכך תעודד שימוש באנרגיה מתחדשת.

*טיפ: אחוזי המימון כדרישה ממשלתית ילכו ויפחתו עם השנים. מי שישכיל להתקין דוד שמש בשנים הקרובות (כמובן בהתאם לתנאי השטח והיכולת להתקנת מערכת סולארית), ייהנה ממימון משתלם, היות והדגש הוא להפחתה מיידית בפליטת גזי חממה. עם התקדמות השנים אחוזי המימון ילכו ויתמעטו.

ללכת על בטוח:

על מנת להבטיח לעצמכם כי קנייה והתקנת דודי שמש תעשה על הצד הטוב ביותר, שימו לב והתמידו בפרטים הבאים:

  • פנו ליצרן מוכר ואמין המעניק אחריות למוצריו. כיום ניתן דרך האינטרנט לבדוק את מהות העסק, האם קיימות תביעות רבות נגד. עניין של כמה דקות חיפוש והבנתם פחות או יותר מי היצרן.
  • תו תקן ישראלי – חשוב מאין כמוהו. עוד קטגוריה לבחון את היצרן והמפיץ של דודי שמש. ללא תו תקן ישראלי אל תרכשו דוד שמש.
  • במידה ואתם רוכשים דוד שמש חדש וקולטי שמש ודאו כי ההובלה וההתקנה יהיו כלולות בחבילת הרכישה. היות ובמידה ותפצלו הובלה לחוד, התקנה לחוד על ידי גורמים אחרים, העלות תהייה יקרה, ובנוסף לא תוכלו בוודאות לקבל מגורמים שונים אחריות על הובלה והתקנה. לכן בדקו כי בחבילה שרכשתם הובלה והתקנה הן אופציה.
  • רכיבים נוספים – כגון מסננים המיועדים לצמצום הצטברות האבנית. אמנם העלות תהיה יקרה יותר אך משתלמת בעתיד היות והצטברות אבנית היא אחת מן התקלות השכיחות ביותר בדודי שמש.
  • התאימו את נפח דוד השמש למספר הנפשות בבית. חסכון בחשמל ואספקת מים חמים במידה הנכונה על פי צריכה נאותה.
  • התאימו את שיטת חימום הדוד לצריכה הביתית – דוד שמש, חשמל או הסקה. ישנם דוודים הפועלים בעזרת 3 השיטות אך עלותם יקרה, ישנם דודי חשמל בלבד – אשר אינם מסתמכים על אנרגיית השמש, ודוד שמש המנצל את אנרגיית השמש ובנוסף בימים קרים או מעוננים ניתן להפעילו על ידי חשמל.

מחפשים תיקון דודי שמש? הגעתם למקום הנכון!

בדף זה תוכלו למצוא את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום דודי שמש. אנחנו ממליצים על בעלי המקצוע מתחום דודי שמש מכיוון שהם עברו את בדיקת תקן האיכות שלנו, שכוללת בדיקת שמאי חיצוני, וותק מקצועי בן שלוש שנים ויותר, רישיון עסקי והמלצות. חברת יצאת גדול ממליצה לכם להזמין דודי שמש מבית יצאת גדול – עבור השקט הנפשי שלכם.

כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע מתחום דודי שמש, קבלו מבעל המקצוע הצעת מחיר שמכילה את העבודה, החומרים והאביזרים. אל תשכחו לדרוש אחריות במקרה של תיקון חוזר. אתם מוזמנים לקרוא עוד מאמרים, טיפים ועצות בנושא דודי שמש באתרנו - כך תוכלו לקבל מידע נוסף. כאשר אתם מזמינים דודי שמש אל תשכחו למסור לו שאתם לקוחות של יצאת גדול - כך תקבלו יחס ושירות מיוחדים. בעלי המקצוע בסיווג דודי שמש הם בעלי מקצוע מובחרים ומקצועיים אשר יסייעו לכם בכל בעיה. לכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות למוקד שלנו.

אילו בעלי מקצוע אפשר למצוא באתר יצאת גדול? האתר הזה מספק עבורכם בעלי מקצוע בכל הסוגים והתחומים. תוכלו להתרשם מבעלי מקצוע בסיווג דודי שמש או כל סיווג אחר. בעלי המקצוע שבאתר הם בעלי מקצוע איכותיים שמהם תוכלו לקבל שירות מקצועי וטוב. אם אתם לקראת שיפוץ, מעבר דירה או סתם התקלקל משהו בבית, אנו ממליצים לכם לחפש טכנאי דודי שמש באתר שלנו. לאחר מכן אתם מוזמנים לקרוא את המאמרים שלנו בנושא - הם יתנו לכם הכוונה ועצות שיעזרו לכם בדרך.

יצאת מברכת אותך בהצלחה, אנו משוכנעים כי בעל המקצוע מתחום דודי שמש יועיל לך. יצאת גדול עומדת לשרותך בכל זמן, כדי לספק לך הכוונה בבחירת בעלי המקצוע. בכל שאלה או בעיה – אנחנו פה עבורך . לקבלת יחס ושירות מיוחד ציינו בפני בעל המקצוע מתחום דודי שמש שאתם לקוחות יצאת גדול.

רוצה לדעת עוד על דוד שמש ויקופדיה

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון אינסטלציה

פתיחת סתימה בכיור400₪ - 300
פתיחת סתימה אסלה5000₪ - 300
פתיחת סתימה בביוב500₪ - 300
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

אינסטלטור בתל אביב

אינסטלטור ברעננה

אינסטלטור בנתניה

אינסטלטור ברמת גן

אינסטלטור בראשון לציון

אינסטלטור בפתח תקווה

אינסטלטור בהרצליה

אינסטלטור בקרית אונו

אינסטלטור בקריות

אינסטלטור במודיעין

אינסטלטור באשדוד

אינסטלטור בהוד השרון

אינסטלטור בחיפה

אינסטלטור בחדרה

אינסטלטור ברחובות

אינסטלטור בחולון

אינסטלטור ברמת השרון

אינסטלטור בכפר סבא

אינסטלטור בגבעתיים

אינסטלטור בהוד השרון

לרשימה המלאה

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון דודי שמש

ביקור טכנאי דודי שמש250₪ - 150
פירוק דוד שמש עם קולטים1000₪ - 500
התקנת דוד שמש וקולטים400₪ - 250
התקנת מסנן למניעת אבנית לדוד500₪ - 200
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: