שליחת אינסטלטור חלופי


שלחתי מכתב תלונה בה הובעה חוסר שביעות רצוני מבעל מקצוע (אינסטלטור) שהומלץ על ידכם במדריך ובאתר. לאחר בדיקה, חברת "יצאת גדול" שלחה לביתי אינסטלטור אחר אשר ביצע התקנה מקצועית ואיכותית   קרא עוד..

הובלות

טוב לדעת

הובלות

אחד הדברים החשובים ביותר במעבר דירה הוא הובלת הציוד ע"י חברת הובלה טובה.

הובלה צריכה להיקבע מראש, חשוב מאוד לבחור חברת הובלה טובה מכיוון שבחירה במוביל לא טוב תגרום לאי הגעה בזמן, שבירת ציוד וכדומה.

לכן, בודדנו בשבילכם את חברות ההובלה הטובות בארץ, כדי שלא תיפלו על חאפרים.

  • בעלי מקצוע
  • הובלות


מרבית האוכלוסיה מבצעת תהליכי הובלות כאלה ואחרים למטרות שונות, בין אם מדובר במעבר דירה, מעבר משרד וכדו'. ישנם מספר דברים שצריך לדעת ולעשות על מנת לעבור מקום בצורה מהירה, יעילה וגם כיפית. על כך במאמר זה.

מרבית מהאנשים משתמשים בשירותי הובלות באחד משני המקרים והם כאשר צריכים להעביר מספר פריטים כבדים, כגון מקררים ופסנתרים וכאשר צריך להעביר מספר גדול של פריטים בין אם מדובר בפריטים קלים או כבדים.
בנוסף, צריך לקחת בחשבון אלמנטים נוספים שקשורים למרחק שבין שני המקומות שבהם מבוצעת ההובלה, מספר אנשי הצוות הנמצאים בזמן העבודה וכמובן כמות הפריטים הנדרשים להובלה.
צריך לזכור, שלמוביל ישנו הניסיון וכל הכלים הנדרשים על מנת לבצע הובלה נקיה, מהירה ויעילה.

מתי כדאי לתכנן את המעבר?

אם וכאשר ישנה אפשרות לבחור את מועד ההובלה כדאי לתכנן את ההובלה לעונת החורף והסתיו שבהם מחירי ההובלות יורדים וזאת בשל ביקוש יחסית נמוך בהשוואה למשל לחודשי אמצע הקיץ ששיאם מתבטא בחודשים יולי – אוגוסט וזאת בגלל שנוח יותר להעביר תכולה בשל היעדר ימים גשומים אשר מקשים על ההובלה מבחינת הירטבות הרכוש של הלקוח.
בנוסף, יש לקחת בחשבון את שעת ההובלה עצמה במהלך היום, כאשר למשל הובלה המתבצעת בשעות הבוקר או אחרי הצהריים עלולה להתעכב מעט בשל פקקים שאולי ישנם בדרך ואת העובדה שהובלה בשעות הצהריים אולי תעלה יותר מאשר בשעות הערב, במידה והמוביל מעניק שירותים אלו גם בשעות הערב.

הובלות בעידן הדיגיטלי

אלה אשר זוכרים זמנים מוקדמים יותר בוודאי זוכרים את הפרסומות של מובילים בעיתונים ואת השלטים שהיו וגם עדיין ישנם על רכבם. האמת היא שגם כיום משתמשים באפשרויות אלה יחד עפ פרסום ברדיו, אבל כיום בעלי עסקים מבינים שבלי אתר באינטרנט קשה למצוא לקוחות מאחר והם התרגלו ללכת קודם כל לאינטרנט כאשר הם מחפשים משהו ולכן הם משקיעים באתר מקצועי שישקף את השירות שהם נותנים וכך גם אלה שנותנים שירותי הובלות וניתן להיווכח בכך בעת שנבצע חיפוש בתחום זה באינטרנט ולכן יותר קל כיום למצוא מוביל במהירות מאשר אי פעם.


רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: