למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

נגרים

טוב לדעת

בין אם אתם זקוקים לעבודה קטנה או גדולה, אתם יכולים למצוא בקלות נגרים רבים. אך בכל הנוגע למציאת נגרים המטרה היא לא רק לגלות היכן הם עובדים (אזורי תעשייה) אלא למצוא את הנגר שמתאים לעבודה שאתם דורשים ממנו. נגר שכזה יגיע לפגישה מסודרת איתכם ויתן הצעת מחיר מחייבת לפני תחילת העבודה. ההמלצה שלנו היא להקפיד על הצעה כתובה הכוללת מפרט מלא ולוחות זמנים לאספקה. 

  • בעלי מקצוע
  • נגרים


יש לכם צורך בהחלפת דלתות המטבח? התקנת ארון חדש? הוספת מדפים יחודיים? תוכלו למצוא נגרים שונים שיתנו לכם פתרונות שהם גם פרקטיים וגם מתאימים במיוחד לבית שלכם, לעיצוב שתבחרו ולמידה המתאימה.

קל מאד לבחור נגר לעבודות הבית בהפעלה של ארבעה שיקולים:

  • המלצות- שאלו חברים ושכנים מהסביבה אשר ביצעו עבודות נגרות האם היו מרוצים מהנגר או לא. כאשר אתם מבקשים המלצות, נסו להבין את מהות העבודה, איכות הגימור וכמובן את טיב השירות, האם הנגר עמד בלוחות הזמנים שנקבעו והאם התייחס לבקשות הלקוח. במקום או בנוסף לשכנים וחברים, ניתן לשוטט באתר יצאת גדול ולקבל חוות דעת על בעלי מקצוע רבים, כולל נגרים.
  • מחיר- קבלו הצעת מחיר מסודרת אשר כוללת את סוג החומרים מהם תעשה העבודה והשוו בין הנגרים השונים עליהם קיבלתם המלצות.
  • זמינות- נגרים רבים נוטים להיות עסוקים במהלך השנה בכלל ולקראת החגים בפרט. במסגרת קבלת הצעת המחיר, סכמו במדוייק את תאריך קבלת ההזמנה. אל תשלמו את המחיר המלא מראש ובחרו בנגר שיהיה פנוי לסיים את העבודה בזמן.
  • תיק עבודות- בעידן האינטרנט קל מאד להתרשם מנגרים, טיילו באתרים ובדקו אלו עבודות ביצע הנגר. כיוון שלרוב מדובר ברהיטים גדולים, לרוב לא תוכלו להנות מאולם תצוגה, אך כן תוכלו להתרשם מתיק עבודות מצולם או מעבודות בשטח אצל חברים ושכנים. במידה ואתם מגיעים לנגריה, תוכלו לעיתים לראות את שלבי הכנת העבודות וההקפדה על הגימורים השונים.
הפעלת ארבעת השיקולים תעזור לכם לבחור מבין מגוון הנגרים עליהם תשמעו. נוסף לשיקולים אלו, ישנו תמיד השיקול של חיבור אישי וכאן כל מקרה לגופו, יהיו אנשים רבים שיסכימו לשלם סכום גבוה יותר כדי לקבל איש מקצוע שהוא גם נחמד ונותן שירות מצויין ולא רק גימור איכותי.

מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: