עיצוב גינות

טוב לדעת

כאשר רוצים עיצוב גינות יש לחפש אדירכל נוף מוסמך. כמו כן, מומלץ לראות עבודות קודמות שנעשו ע"י האדריכל.

יש כמה סוגים של עיצוב גינות:

א. מראה "ג'ונגלי", פראי, עם צמחייה בעל מראה תוסס (המראה האנגלי), מראה טבעי ואותנטי תוך מינימום התערבות.

ב. מראה מודרני, מראה שהוא יותר מתוקתק ומעוצב (המראה היפני), פשוט ונקי.

ג. מראה ים תיכוני (ארץ ישראלית), משולב עם צמחייה ישראלית, גינה צבעונית וסגנונית.

  • בעלי מקצוע
  • עיצוב גינות


מי מאיתנו לא אוהב לשבת בגינה ביום שישי אחר הצהרים ולקרוא את עיתוני סוף השבוע. כדי למקסם את החוויה הזאת, ולהרגיש כמעט כמו בשוויץ, אנשים רבים בוחרים למצוא מקצוען שיטפל בנושא עיצוב גינות. ניתן לשנות את החצר האחורית או הקדמית בדרכים רבות ומגוונות. אם אתם רוצים לשפר את מראה הגינה, או לעצב אותה מחדש, להלן כמה הצעות לעיצוב. מחפשים מקצוען גינון? באתר יצאת גדול, הפועל בשיטת יצאת צדיק, תוכלו למצוא בעלי מקצוע שנבדקו והוכיחו את אמינותם.

סלעים ואבנים מסוגים שונים

כמובן שהאלמנט המרכזי בכל גינה צריך להיות הצמחייה, אבל זה מובן מאיליו. אחד האלמנטים החיוניים בתחום עיצוב גינות הוא שילוב סלעים ואבנים. ניתן ליצור בעזרתם ערוגות קטנות. למשל לתחום עם כמה סלעים את הזוית בה נפגשות הגדרות. כמו כן, ניתן לבנות מיני טרסות עם סוגי צמחייה שונים. ישנם סוגי אבנים רבים הניתנים לשילוב בגינה. חצץ למשל טוב ליצירת שבילי גישה לבית. חלוקי נחל למשל הם דרך נפלאה ליצור מרקם עדין נוסף בגינה. הם חלקים וניתן להזמין אותם בכמה צבעים.

עיצוב גינות בעזרת דק

הנטייה הראשונית ליצירת שטח המיועד לישיבה בגינה הוא שימוש במרצפות או בבטון. אבל במקרים רבים פתרון זה הוא לא הטוב ביותר לעבודות גינון. דק עץ בגינה הוא פתרון הרבה יותר יפה כמו גם שבילי עץ. הם נותנים הרגשה חמה ונעימה בגינה. אומנם צריך להשקיע מידי פעם בתחזוקה, אבל פתרון זה הוא הרבה יותר יפה במקרים רבים מאשר כל אופציה אחרת.

פסלים וכדים

לא מדובר בפסלי ענק כמו בכיכרות או גינות ציבוריות, אלא פסלים קטנים וכדים היכולים לתת מראה קלאסי ואיכותי. אדריכלי נוף רבים משתמשים בכדים ופסלים קטנים על מנת לתת למקום קצר יותר חיים. בארצות הברית משתמשים בגמדי גינות למשל, אבל אפשר להיות גם הרבה יותר יצירתיים.

מפלים קטנים ובריכות נוי

אין דבר יותר מרגיע מצליל מי נהר זורמים. אומנם אי אפשר להעביר נחל בגינה, אבל כשמדברים על עיצוב גינות, בהחלט אפשר ליצור מפלים קטנים. ניתן למצוא מזרקות קטנות מוכנות ולשלב אותם בגינה. כמו כן  בריכות נוי יכול להוות פתרון חלופי או נוסף. רצוי לשלב כמה דגי זהב בבריכה. כך תוכלו להפוך לא רק את חווית יום שישי בגינה להרבה יותר מהנה, אלא גם להפוך את חווית האירוח לממש אטרקציה.

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: