תודה לדודי וכל חברי יצאת גדול


ברצוני להודות בכל הלב על תרומתכם הגדולה לקשישי והדרת תל אביב   קרא עוד..

תכנון גינה

טוב לדעת
  • בעלי מקצוע
  • תכנון גינה


הזנחתם את הגינה שלכם במשך שנים ועכשיו אתם רוצים לעצב אותה מחדש. ניתן לבחור במספר אפשרויות. להזמין אדריכל נוף, גנן או פשוט לעשות זאת בעצמכם. אם החלטתם להזמין בעל מקצוע לצורך גינון, על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר אנו ממליצים לבחור בעל מקצוע מאתר יצאת גדול הפועל בשיטת יצאת צדיק. לאחר מכן מומלץ לעבוד לפי השלבים הבאים.

תכנון תקציב

הכל צריך להתחיל בתקציב -  כדי לשפץ גינה, צריך מינימום כמה אלפי שקלים. קבעו את התקציב קודם ובדקו הצעות מחיר מגננים שונים. לא תמיד ניתן להרכיב תוכנית תקציב מלאה כי לפעמים רק בסוף התכנון אפשר להגיע למחיר מדויק. כדי לא להיכנס לקשיים כלכליים לא מתוכננים מומלץ לקבוע מסגרת תקציב ולא לחרוג ממנה.

הזמנת גנן

בדקו המלצות על גננים כמו גם את ניסיונם והזמינו אותם לקבלת הצעת מחיר ותכנון. יש גננים שמתמחים רק בנושא גינון, בעוד שאחרים יכולים לשפץ לכם את הגינה ולהתקין דק ופרגולה. גם אם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים, זה הזמן לבדוק אם זה בכלל ריאלי ומתאים לתקציב שלכם. גם אם לא תעסיקו את אותו הגנן, תוכלו לדעת יותר על מה אפשר לעשות ומה לא.

שרטוט וכתב כמויות

תמיד חשוב להיות מעורבים במה שקורה. לכן בקשו לקבל שרטוט מדויק של מה שהגנן יבצע כמו גם כתב כמויות מדויק על כמות החומרים הוא הולך להשתמש בהם ועלותם. כך תדעו שאף אחד לא עובד עליכם. לאחר קבלת הסרטוט וכתב הכמויות תוכלו לבצע התאמות תקציב ושדרוגים נוספים אם יש צורך בכך.

גינון אם שירות ואחריות

כדי שהגינה תישאר ירוקה ואיכותית לתמיד, צריך להתייעץ עם הגנן לגבי האופן בו יש לטפל בה. כמו כן חשוב לבקש אחריות על עבודתו. אם יום אחרי שהוא סיים, הכל קרס, חאפר ימצא איך לצאת מזה נקי. חשוב לבקש אחריות. עם בעלי המקצוע של אתר יצאת גדול אתם לא צריכים לדאוג, כי אצלנו זה כלל -  כל בעל מקצוע צריך לתת אחריות אם הוא רוצה להתפרסם באתר.

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: