איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..

שיפוצים עושים רק עם קבלנים מפורטל בעלי מקצוע

מחפשים חברת שיפוצים? תוכלו למצוא אותה ביעילות ובקלות רק בפורטל בעלי מקצוע. שיפוצים כיום הם לא מה שהיו פעם. חברות שיפוצים רבות מסתירות מידע מהלקוח בשתי דרכים, כל אח מהן חמורה בפני עצמה: הן אומרות שהן יעשו שירות בסיסי, שפעם הוגש ללקוח באיזשהו סטנדרט מינימלי, והלקוח מגלה שהן בכלל לא יודעות לעבוד. אנחנו מדברים על צביעת קירות בסיסיים בצבע לבן! בנוסף, ולא פחות חמור, אותן חברות מתחייבות שדווקא עבודות נדירות ומסובכות שדורשות רישיון הן כן יודעות לעשות (למשל התקנת פרקטים), והתוצאה היא עבודה טובה למראית עין, כשלמעשה זו עבודה גרועה ומסכנת חיי אדם! לשני המקרים לא מומלץ להגיע, ולכן חברות שיפוצים, קבלני איטום ושאר בעלי מקצוע משיגים רק דרך פורטל בעלי מקצוע.

רק ניסיון, מקצועיות ואמינות מדברים

בפורטל "בעלי מקצוע" רק עובדים מקצועיים שיודעים מה הם עושים יהיו העובדים שייכנסו אלינו. בים אם מדובר על שיפוצים, בין אם מדובר על קבלני איטום ובין אם אלו בעלי מקצוע אחרים, אין כאן שירות חפיף וגם לא שירות חלקי. הונאות ומעשי רמייה בכוונה בוודאי שאין. מי שמעוניין לשנות את היחס שלו לבעלי מקצוע ולדאוג שלסף ביתו ייכנסו רק אנשים אמינים ומוכשרים יזמין אותם דרך פורטל בעלי מקצוע.

חברת שיפוצים מזמינים רק אחרי שווידאתם מולה שהיא מבצעת מה שאתם רוצים

שיפוצים היא מילת קוד כללית מדי. לא כל חברת שיפוצים מוסמכת להטמיע פרקטים ולא כל חברת שיפוצים יודעת עבודות גבס והטמעת נורות LED. לא כל חברת שיפוצים מתמחה בפוליש לרצפה ובוודאי שלא כל חברה מתמחה בפינוי דירה ובשירותים דומים לכך. לכן, אל תסתפקו רק במילה "שיפוצים": כשמצאתם מישהו מפורטל בעלי מקצוע, שאלו אותו בטלפון אם הוא עושה משימות כמו זו שאתם צריכים כרגע. הדבר נכון גם לגבי קבלני איטום: אם אתם מעוניינים ביריעה ספציפית שתאטום את הבית, ודאו כי הוא מטמיע אותה, ולא עובד עם משהו אחר. בעלי מקצוע טובים לא חסרים כאן בפורטל, אבל לא כל אחד מהם יתאים לשירות שאתם מבקשים לצרוך. בשביל זה יש צורך לברר האם הם מספקים זאת, באמצעות שיחת טלפון או עיון בדף שלהם באתר.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: