החזר כספי של 750 שקל


קיבלתי סך של 750 ₪ מחברת "יצאת גדול" עבור תלונה שהגשתי נגד אינסטלאטור בנושא מחיר מוגזם שנלקח ממני   קרא עוד..

איטום

טוב לדעת

איטום,איטום גגות, זיפות גגות

מכיון שאת העבודה של איטום גג ניתן לראות לאחר הגשמים

חשוב לוודא שלבעל המקצוע יש וותק והמלצות מלקוחות

ושבעל המקצוע לא החליף שם.

  • בעלי מקצוע
  • איטום


איטום

אחד מהדברים שמאפיינים כמה מהישראלים הוא לעשות משהו רק לאחר שקורה אסון. בין אם מדובר בדירת גג או בית פרטי, אם אתם רוצים לשמור עליו לאורך שנים במקום להתעורר עם שלולית במיטה באמצע החורף, חשוב להקפיד על איטום הגג בשיטה המתאימה לו ביותר. לא מומלץ לעשות זאת לבד אלא להזמין קבלן איטום מנוסה. באתר יצאת גדול, המבוסס במידה רבה על שיטת יצאת צדיק, תוכלו למצוא בעלי מקצוע בכל אזורי הארץ, מדן ועד אילת.

איטום כחלק משיפוץ

אם אתם משפצים את הבית, וחושבים על יעילות לטווח ארוך, אל תחפשו היכן לעגל פינות. בדקו עד כמה האיטום עמיד. אם צריך לחדשו בקשו מקבלן השיפוצים שיטפל גם בנושא. לכל גג יש להתאים את שיטת האיטום שלו. חלק מהגגות מיועדים לזיפות בין אם על ידי 2 שכבות או יותר. גגות אחרים מיועדים לאיטום בעזרת יריעות ביטומניות. רק מומחה יכול להתאים את השיטה היעילה והמתאימה ביותר לגג.

תזמון

הזמנת קבלן איטום צריכה להגיע לפני הגשם הראשן. כלומר לפני שהחורף מתחיל ולפני שהנזק נגרם. עברתם לדירה חדשה? יש לבדוק את האיטום ובאיזה שיטה השתמשו לאטום את הגג. אחיות על העבודה צריכה להיות בערך כ 10 שנים ואם היעילות עבדה אחרי חמש, אתרו את האוטם ובקשו ממנו שיטפל בבעיה. אם אחרי השיפוץ תגלו נזילה, תצטרכו לשם מחיר הרבה יותר יקר וגם להזמין שוב את הקבלן כדי שיתקן את הנזק שנוצר כתוצאה מהרטיבות.

איתור אוטם איכותי

לא משנה איזה בעל מקצוע אתם מזמינים, יש להפעיל שיקול דעת בעת הבחירה. במספר אתרים תוכלו למצוא את מחירי כל שיטות האיטום ולהרכיב מחיר ממוצע. ברגע שתדעו את המחיר תהיה לכם האפשרות לסנן בעלי מקצוע חמדנים. בנוסף יש לייחס חשיבות לידע של אותו קבלן איטום. אתם לא צריכים להבין באיטום, אולם כשבעל מקצוע מדבר אפשר להבין מי הוא חאפר שעושה את השירות על הדרך ומי הוא המקצוען. כאמור, ביצאת גדול, תמצאו בעלי מקצוע בדוקים מכל רחבי הארץ.


מאמר ויקופדיה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: