למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

איטום אמבטיה

טוב לדעת

חשוב לדעת. איטום אמבטיה

איטום אמבטיה הוא תהליך מורכב הכולל איטום פנימי של הרצפה ושל הקירות, ואיטום חיצוני המחבר בין המרכיבים השונים הנמצאים על פני השטח. את בעלי המקצוע הטובים והאמינים ביותר בתחום איטום אמבטיה, תוכלו לאתר בקלות באמצעות האתר של חברת 'יצאת גדול' היחידה שבודקת את אנשי המקצוע באמצעות שמאי חיצוני, לפני שהיא מאשרת אותם. 

  • בעלי מקצוע
  • איטום אמבטיה


משפצים? כל הסיבות לבצע איטום אמבטיה

מתלבטים האם לבצע איטום בחדר הרחצה? פרויקט השיפוצים שלכם בלאו הכי עומד להיות יקר, ואינכם רוצים "לנפח" עוד יותר את העלויות הסופיות? המאמר שלפניכם יציג את כל הסיבות לבצע שיפוץ של חדר האמבטיה, גם אם כרגע, זה נשמע לכם פחות חשוב.
רוצים לחולל בבית שינוי דרמטי, וחושבים לשפץ? התחלתם כבר לגבש תוכנית שיפוצים שתכלול את כלעבודות השיפוץ השונות הדרושות לכם? אל תשכחו להכניס לצ'ק ליסט שלכם גם עבודות איטום אמבטיה. מדוע חשוב לכלול איטום של חדר האמבטיה במסגרת פרויקט שיפוצים? התשובה לפניכם. 

איטום חדר האמבטיה כדי להימנע מפטריות ועובש

חדר הרחצה הוא אחד מהחללים החשובים בבית. הוא מאפשר לנו לפתוח את הבוקר בכיף, לשמור על היגיינה שחשובה כל כך לבריאות וליהנות מקצת פרטיות מבלי שאף אחד יקטע אותה באיבה. 
חדר רחצה מפנק, ללא ליקויים, המעוצב לתפארת הוא חדר רחצה שכיף לשהות בו, ושיתרום לשדרוג של ממש באיכות החיים שלנו. מאחר שקירות ורצפות חדר האמבטיה באים במגע עם מים באופן תדיר, עלולות להיווצר בו פטריות ויכולים להתפתח עובש ורטיבות. אם תוסיפו לזה לחות וטמפרטורה גבוהה- תנאים השוררים בלא מעט חדרי רחצה- חדר האמבטיה שלכם כבר לא יהיה חלל שכיף לכם להיכנס אליו ולהתנקות בו אחרי יום עבודה עמוס ולחוץ. מה עושים? פשוט מאוד. מוסיפים אל רשימת עבודות השיפוץ שאתם מעוניינים לבצע בבית גם איטום אמבטיה, כדי להבטיח, שכל התסריטים המתוארים לא יתרחשו בחדר האמבטיה שלכם ועל מנת שתוכלו ליהנות ממנו עוד זמן רב. אם אתם מתכננים לשדרג את חדר האמבטיה מבחינה עיצובית או להרחיב אותו, ביצוע איטום יבטיח, כי לא תוציאו כסף לשווא בשדרוג חדר אמבטיה, שמהר מאוד יהפוך  לגן חיות של אורגניזמים לא מאוד ידידותיים.

להזמין איש מקצוע מומחה בתחום איטום אמבטיה

כדי לבצע איטום חדר אמבטיה רצוי להזמין איש מקצוע, המומחה בתחום האיטום ושיש לו ניסיון בביצוע עבודות מהסוג הזה. כך תוכלו להיות בטוחים, כי תקבלו חדר אמבטיה אטום כראוי ללא טעויות וליקויים. 

רוצה לקרוא עוד טיפים בנושא איטום אמבטיה לחץ

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: