המלצה על מדריך יצאת גדול


הרגע יצא מביתי שמוליק, מתקן מכונות כביסה מרעננה (עמ׳ 81), שתיקן מכונת כביסה בשירות מצויין ומחיר הוגן. תודה על המדריך:) אילן   קרא עוד..

חשמלאים|מצאו חשמלאי מוסמך ואמין באזור שלכם שנבדק על ידנו.

טוב לדעת

חשמלאים

תכנון חשמל נכון ותחזוקת חשמל תקנית ע"י חשמלאים מוסמכים אינו דבר של מה בכך.

 מבצע העבודה חייב בהכרח להיות מקצועי בתחום החשמל, אך לעיתים כאשר שיקולים תקציביים משפיעים, מתפשרים על חשמלאי שנתן הצעת מחיר זולה יותר, אך איכותו לא נבדקה כפי שצריך.

תוצאות שיתופו של יועץ חשמל, בהכנת תוכנית החשמל לבית, עשויה למנוע הרבה מאד בעיות שמתגלות בדיעבד, ואין להן פיתרון.

אתר יצאת גדול בודק אם בעלי המקצוע הינם אכן אמינים, מומלצים, מקצוענים, מציגים יושרה וגובים מחיר סביר והגיוני. כדי להעניק לגולשים שלנו חוויית שירות טובה ביותר אתר יצאת גדול מרכז לתוכו את כל המידע על חשמלאים מוסמכים בפרט ובעלי מקצוע רבים אחרים באתר אחד.

כאן תוכלו למצוא חשמלאים מוסמכים שיעניקו לכם חווית שירות קצת שונה שכן החשמלאים המופיעים כאן עומדים במבדקי איכות שירות ובדרישות סף על מנת להופיע במדריכים שלנו המדריך המודפס והאינטרנטי (ראה מה בדקנו).


  • בעלי מקצוע
  • חשמלאים|מצאו חשמלאי מוסמך ואמין באזור שלכם שנבדק על ידנו.


חשמלאים

חשמלאים - טיפים

חשמלאים מסבירים - בעיות חשמל נפוצות

קיימות שתי בעיות נפוצות, אותן תוכל לנסות ולפתור בעצמך מבלי לחפש חשמלאים, מאחר ואינן מצריכות פעולות העלולות לסכן אותך:
הפסקת חשמל כתוצאה מעומס יתר - תיגרם כתוצאה מצב שבו פועלים מספר מכשירים הצורכים הרבה חשמל. המפסק הראשי 'יקפוץ' וינתק את אספקת החשמל לבית. כל שיש לעשות הוא לכבות את אחד הצרכנים הכבדים או יותר (מייבש כביסה, דוד חימום, תנורים), לגשת לארון החשמל ולהחזיר את המפסק הראשי למצבו הקודם.
הפסקת חשמל הנגרמת מקצר -  אחד המכשירים בביתך נפגם מסיבה כלשהי כגון חדירת מים  ו-'הקפיץ' את המפסק הראשי. במקרה זה יש לנתקו מהחשמל ולהחזיר את המפסק למצבו הקודם.
בלי קשר לאלה, מומלץ לבדוק את תקינות מפסק הפחת בביתך על ידי לחיצה על הכפתור שלצידו. המפסק אמור לרדת ('לקפוץ') ולהפסיק את אספקת החשמל לבית. אם זה לא קורה יש לקרוא לחשמלאי.

חשמלאים

חשמלאים ממליצים - מה לבדוק?

במקרה והבנת שאתה לא תוכל לפתור את הבעיה וקראת לבעל מקצוע חשמלאי המגיע לביתך, וודא שהוא אכן מוסמך לבצע את העבודה. בקש לראות רישיון או תעודה רשמית מטעם משרד העבודה. נסיון להתמודד עם מערכת החשמל בבית על ידי בעלי מקצוע חסרי ידע ונסיון עלול להסתיים בפגיעות חמורות ולכן יש לוודא שהאדם שהזמנת רשאי ומוסמך לעסוק בכך.

היה ערני ושים לב לאיכות העבודה של החשמלאי. אל תתבייש לשוחח איתו, לשאול אותו על עבודתו והחלטותיו. גם אנו הצרכנים הרגילים, שאיננו מיומנים בחשמל יכולים לזהות בעיתיות באיכות העבודה. חיבורים רופפים, אלתורים שאינם נראים מקצועיים, חוסר סימטריה וניקיון, מעידים על בינוניות מקצועית ועלולים לעלות ביוקר תרתי משמע. 
חיבורים רופפים, טיפול שגוי במכשיר חשמלי ובשקע אליו הוא מחובר, שימוש בחוטי חשמל לא מתאימים - כל אלה עלולים לגרום להתחממות או לניצוצות שיובילו לשריפה או התחשמלות.
חיווט הארקה לא נכון או העברת חוטי חשמל ללא מבודד מתאים עלולים לגרום להתחשמלות. שימו לב לאלו וחסכו מעצמכם עוגמת נפש.

המלצה שלנו קראו לאחד מהחשמלאים שעברו אצלנו מבחני קבלה.

 

צריכים בעל מקצוע בתחום עבודות חשמל? לחצו כאן

מאמר נוסף ויקופדיה

 

    בפורטל בעלי מקצוע יצאת גדול נמצא עבורך חשמלאי מוסמך ,הקרוב למקום מגוריך ומתוך רשימה ארוכה של חשמלאים מוסמכים שנבדקו ואושרו כאמינים ומקצועיים.


רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: