חשמלאי מוסמך

טוב לדעת

חשמלאי מוסמך

החוק במדינת ישראל קובע שכל מי שעוסק בעבודות חשמל חייב להיות בעל רישיון חשמל תקף ומתאים לסוג עבודות חשמל.

רישיון חשמלאי מוסמך ניתן אחרי למידה+ הכשרה.

  • בעלי מקצוע
  • חשמלאי מוסמך


חשמלאי מוסמך

האם גם אתם קיבלתם עלון או מגנט בפתח ביתכם על בעלי מקצוע חשמלאים שמתקנים את כל סוגי תקלות החשמל? האם הזמנתם אותו והרגשתם חוסר וודאות לגבי הצעת המחיר שקיבלתם או שלא הייתם מרוצים מאיכות עבודתו? האם היה לכם למי לפנות לאחר מכן? כנראה שלא. כאן נסביר לכם מדוע רצוי לסמוך על חשמלאי מוסמך.

מדוע דרוש חשמלאי מוסמך?

אנו צורכים חשמל ברוב שעות היום בין אם בבית או בעבודה ולעיתים קרובות גם בלילה כאשר אנחנו ישנים. כמעט בכל פעולה יומית שאנו עושים אנו נעזרים במוצרי חשמל. יום ללא חשמל הוא יום ללא תפוקה הן בחיים האישיים שלנו והן בעבודה. מה עושים כאשר נתקלים בתקלת חשמל? האם לתקן את התקלה בעצמנו, להזמין חשמלאי קומבינה לטפל בבעיה או להזמין חשמלאים מוסמכים? ישנם בעיות חשמל שאנו יכולים לטפל בעצמנו כמו להחליף נורת חשמל, להחליף בית שקע חשמל ועוד תקלות חשמל קטנות שאנו חושבים שאנו יכולים לתקן בעצמנו. אך כאשר אנו נתקלים בתקלת חשמל מורכבת או מסוכנת במיוחד (כמעט כל תקלות החשמל עלולות לעלות בחיינו), רצוי מאוד להזמין חשמלאים בעלי הסמכה פורמאלית, כלומר חשמלאים מוסמכים מקצועיים. אם נסתמך על אותו חשמלאי לא מוכר אנו עלולים לסיים גם בנזק כספי גבוה משצריך ובנזק ממשי למערכת החשמל.

איפה מוצאים בעל מקצוע מנוסה?

ככלל, בעלי מקצוע מכל הסוגים רצוי להזמין ממקור שאנו סומכים עליו שכבר התנסו בשירותיו (כמו שכן, מכר או קרוב משפחה), בין אם הם הזמינו חשמלאי מוסמך לעבודות חשמל קבלניות (הקמת רשת חשמל) או בין אם הם הזמינו חשמלאי לטפל בבעיה קטנה. אך אם אין אתם סומכים על השכן בבחירת חשמלאי, כיצד שתדעו האם חשמלאי זה נחשב לבעל מקצוע חשמלאי מוסמך? ישנם מספר דרכים למצוא חשמלאי מוסמך ללא עזרתם של אחרים:

  • היכנסו לאינטרנט וחפשו חשמלאי והמלצות גולשים על חשמלאים מוסמכים.
  • חפשו חשמלאים בדפי זהב וחפשו מספר חשמלאי מוסמך.
  • הסתמכו על חוברות בעלי מקצוע אמינים שמחולקות בפתח ביתכם.
  • אנחנו אישית ממליצים על חשמלאים מוסמכים שמפורסמים באתר הזה מאחר שהם עברו בדיקת שמאי פרטית בהיחבא בכדי לגלות את אמינותם ומקצועיותם. חשמלאים שנמצאים אמינים ומקצועיים מפורסמים במדור המתאים ואילו חשמלאים שלא עמדו בקריטריונים לא מפורסמים בעד שום הן שבעולם. בנוסף, יש באתר מדורמחירון חשמלאים כדי לתת לכם קנה מידה על מחירי חשמלאים לחלק גדול מסוגי העבודות.

חשמלאי מוסמך, עוזר חשמלאי ועוד

כשמזמינים חשמלאי, חשוב מאוד שיהיה לו ניסיון של כמה שנים עם עבודות חשמל. חלק גדול מתקלות החשמל לומדים בבית ספר חשמלאים אבל הרבה מיומנויות בעבודות חשמל, חשמלאים רוכשים דרך התנסות והתקלות במצבים שונים שלא נלמדים בקורס חשמלאות. כאשר אתם משוחחים עם חשמלאי בטלפון, בררו איזה סוג חשמלאי הוא וכמה ותק יש לו בעבודה, אם הוא אומר שהוא עוזר חשמלאי אזי זה מורה על כך שהוא מתעסק יותר עם תיקוני חשמל קטנים. הניסיון שלו בתיקוני בעיות חשמל הוא יותר התלוות לחשמלאי מוסמך ועזרה מאשר התמודדות עם תקלות חשמל אלו בעצמו. אם בעל המקצוע הינו עוזר חשמלאי רצוי להזמינו אך ורק אם יש לו כמה שנים של ניסיון אחרת, עוזר חשמלאי עלול להיתקל בבעיה שתחייב הזמנת חשמלי מוסמך ואתם תשלמו על תיווך.

אנחנו ממליצים בחום להזמין חשמלאים מוסמכים בשל כל הגורמים שכתבנו למעלה. ישנם עוד דרגות חשמלאים מומלצות כאשר כל אחת מהן בעלת סמכויות שונות בטיפול תקלות חשמל אך לרוב תקלות החשמל שיהיו בביתכם, דרגת חשמלאי מוסמך מספקת בהחלט ותספק לכם את הפתרון הדרוש, אמין, מקצועי ומהיר. אם הייתם מרוצים מעבודתו של אותו חשמלאי מוסמך שהזמנתם, קחו ממנו כרטיס ביקור ובעתיד גם אתם תוכלו להמליץ עליו לאחד מחבריכם / שכנים / מכרים שיזדקקו גם הם לבעל מקצוע חשמלאי מוסמך.

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: