איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..

קבלן שיפוצים

טוב לדעת

בטרם תבחרו קבלן שיפוצים, עליכם לבחור את העבודה שיש לעשות.

מומלץ שתוכנית העבודה תהיה מפורטת ככל הניתן כיוון שכל שינוי בשטח עלול לדרוש מכם הוצאות בלתי מתוכננות או הארכה של זמן השיפוץ (את שיניהם לא תרצו).

הגדירו מראש לקבלן מהי העבודה הנדרשת ממנו וסכמו את כל הפרטים והתוכניות בהסכם עבודה.

  • בעלי מקצוע
  • קבלן שיפוצים


קבלן שיפוצים

ישנן דרכים רבות לבצע את שיפוץ הבית. יש שבוחרים לבצע עבודות בעצמם, יש שמביאים את אנשי המקצוע אחד אחריי השני וישנם רבים אשר מבצעים שיפוץ עם קבלן שיפוצים.

קבלן שיפוצים תפקידו לקבל את הבית במצב הראשון שלו ולהגיש אותו לבני הבית לאחר שיפוץ כשהוא האחראי על הבאת אנשי המקצוע, התיאום והפיקוח על כך שהעבודה נעשית כראוי ובהתאם לתוכניות. על מנת לבחור את הקבלן המתאים לשיפוץ הבית שלכם, יש לעבור מספר שלבים:

קבלת המלצות וחוות דעת- ייתכן כי נתקלתם לאחרונה בפרסומת של קבלן שיפוצים, אך אין זה מספיק כדי לדעת על איכותו. בטרם יצירת הקשר הראשוני עם הקבלן, מומלץ לקבל חוות דעת, לקרוא המלצות ואפילו לצפות בתיק עבודות אם לקבלן יש אתר שמראה זאת.

יצירת קשר ראשוני- כבר בטלפון תוכלו להרגיש האם אתם מצליחים "לתקשר" עם הקבלן או לא. קבלן שיפוצים אחראי להעביר את המסר מכם אל העובדים ולכן חשוב מאד לחוש נינוחות עם הקבלן ולשאול את כל השאלות הרלוונטיות עבורכם. לאחר יצירת קשר ראשוני תוכלו לבקש מהקבלן גם המלצות ולהתקשר לממליצים במידה ותרצו בכך.

הסכם- לפני שמתחילים לעשות שיפוץ בבית עושים הסכם. ההסכם מכיל בתוכו כמה שיותר פרטים כמו למשל כמה שקעים יהיו בבית, איזו אינסטלציה תתבצע, אילו חומרים נדרשים ומי אחראי לקנות ולהביא אותם וחשוב לא פחות, לוחות זמנים ותשלום. חשוב מאד להגדיר מהם לוחות הזמנים לעבודה בבית, מתי מתחילים ומתי מסיימים ובהתאם לכך חשוב לקבוע איך מועברים הכספים ובאיזה שלב. נהוג תמיד להשאיר חלק מסכום התשלום לסיום העבודה ולא לשלם את כל הסכום לפניי שחזרתם לביתכם המשופץ.

קבלן שיפוצים יכול לעזור לכם לעבור את השיפוץ בשלווה, אם זהו הקבלן המתאים עבורכם.


רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: