גם מחלק המדריכים של יצאת גדול יצא צדיקים


אחד ממחלקי המדריכים של יצאת גדול חילק עותקים באחד הבניינים. הוא מצא ארנק של אחד הדיירים והחזיק אותו לבעליו.   קרא עוד..

קבלן איטום מוסמכים ואמינים שנבדקו על ידי הצוות שלנו

טוב לדעת

קבלני איטום,קבלן איטום

לא כל אחד יכול להיות קבלן איטום. גם אם הוא קורא לעצמו קבלן איטום. קבלני איטום צריכים לשלוט במגוון של טכניקות עבודה ושל חומרי איטום מתקדמים, ולדעת היטב איך לעבוד על גגות, קירות ואזורים אחרים הדורשים איטום. באתר של חברת 'יצאת גדול', תמצאו נבחרת של קבלני איטום שנבדקו ונמצאו עומדים בתקנים המחמירים ביותר.  

  • בעלי מקצוע
  • קבלן איטום מוסמכים ואמינים שנבדקו על ידי הצוות שלנו


איטום גגות, מקלטים, חדרי אמבטיה ועוד, הוא תהליך מקצועי ומורכב, הדורש מהעוסקים בו להתמחות בעבודה עם חומרים ייחודיים באתרים ייחודיים. בשונה מעבודות קבלניות רבות, עבודות איטום המתבצעות בגובה למשל, דורשות לא רק התמחות בתחום אלא גם כיסוי ביטוחי מתאים. לכן, לא כל אחד יכול לקרוא לעצמו קבלן איטום. לרוע המזל מסתובבים בשוק לא מעט קבלני איטום שאינם מקצועיים. הם משתמשים בחומרים זולים, מבצעים עבודה לא איכותית ודורשים סכומים מופרזים תמורת איטום שיתגלה כלא יעיל, עם רדת הגשם הראשון. חברת 'יצאת גדול', מסננת עבורכם את בעלי המקצוע הללו ומאשרת רק את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום האיטום. ישראלים רבים כבר יודעים: יש קבלני איטום ויש קבלני איטום המאושרים על ידי חברת 'יצאת גדול'.

תהליך הבדיקה והאישור הייחודי של 'יצאת גדול', שנועד לאתר בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים, מתבסס על מספר שלבים. בשלב הראשון, מתבקש המועמד למסור לצוות החברה שמות של שלושה לקוחות ממליצים. לאחר שאנשי החברה מוודאים כי לא מדובר בחברים או בני משפחה של בעל המקצוע, הם יוצרים קשר עם הממליצים ומתחקרים אותם לגבי איכות השירות שקיבלו. בנוסף, על בעל המקצוע להוכיח כי הוא בעל שלוש שנות ניסיון בתחום, כי הוא מנהל ספרים כחוק וכי אין בעברו רישום פלילי. רק קבלני איטום שעברו בהצלחה את השלבים הללו, עוברים לשלב הבא: בדיקה סמויה.

הבדיקה הסמויה מתבצעת על ידי שמאי חיצוני, המזמין את בעל המקצוע לטפל בתקלה יזומה. בדומה למצלמות הנסתרות בתוכנית הטלוויזיה 'יצאת צדיק', עוקב השמאי אחר בעל המקצוע בזמן תיקון התקלה ומעריך את איכות העבודה ואת האמינות שלו. רק קבלני איטום שימצאו עומדים בכל הדרישות יוכלו להצטרף אל נבחרת קבלני האיטום של חברת 'יצאת גדול'. 


רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: