בעלי המקצוע של "יצאת גדול" עשו מעל ומעבר


נעניתי באדיבות ובסבלנות ובשיחה נקבע המחיר שעליי לשלם, ואכן כך היה ובעלי המקצוע הגיעו בשעה שנקבעה, עמדו במחיר שנאמר לי בטלפון ואף עשו מעבר לכך ולשביעות רצוני המלאה   קרא עוד..

זיפות גגות

טוב לדעת

 זיפות גגות

ישנם 2 שיטות לאיטום. הראשונה והפשוטה יותר היא זיפות גגות. פשוט מורחים זפת אחת לשנה על הגג.

השנייה היא יריעות ביטומניות המולחמות לגג. הם אמורות להחזיק לפחות עשור מבלי שתצטרכו להחליף אותן. הזמינו קבלן איטום לביצוע המשימה.

  • בעלי מקצוע
  • זיפות גגות


זיפות גגות

אומנם ישראל לא סובלת מסופות טורנדו והוריקנים והחורף שלנו הוא רגוע יחסית, אבל אין זה אומר שלא צריך להכין את הבית לחורף. בעזרת כמה בדיקות פשוטות ושימוש בחומרים הנכונים, אפשר למנוע נזקים העלולים להיווצר על ידי הגשם ומזג האוויר הקר. לשם כך צריך כמה בעלי מקצוע כמו קבלן איטום, אינסטלטור ושיפוצניק. אם לא תכינו את הבית לעונה הקרה, יכול להיות שהנזקים יעלו לכם ביוקר. 

זיפות גגות – על מהלך העבודה של זיפות גג

הזכות הכי בסיסית לכל אדם היא שתהיה לו קורת גג מעל הבית. כאשר יש לנו בית אנחנו יכולים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר ואנחנו יכולים להרגיש רגועים. התקנה של גג בבית מצריכה עבודה יסודית. גם לאחר שגג הבית שלנו גמור ומובנה חשוב לבצע בו עבודות תחזוקה שונות. הזנחת גג הבית שלנו יכולה להוביל למצב בו יחדרו מי גשמים או מזיקים שונים לפנים הבית – דבר אשר יכול לסכן אותנו ולהפריע לאיכות החיים הרגילה שלנו הפתרון הטוב ביותר לתחזוקת גגות הוא עבודות זיפות גגות. עבודות אלו יכולות לאפשר לנו לאטום את גג הבית שלנו באופן איכותי כך שלא יחדרו מבעדו מזיקים או מי גשמים.

זיפות גגות – האם יש הבדל בין זיפות גג רעפים ובין זיפות גג בטון?

ישנם מספר סוגי שונים של זיפות גגות. יש להבדיל בין זיפות של גגות רעפים ובין זיפות של גגות בטון. זיפות של גגות רעפים דורש מריחה של הגג בסיד לבן עליו מניחים את הרעפים. זיפות של גגות בטון הוא זיפות בו מורחים על הגג זפת ולאחר מכן צובעים אותה בסיד לבן – בשביל שהגג לא יהיה חם מדי. זיפות הגג חשוב מאוד לשם שמירה על איכות החיים בבית שלנו ועל הביטחון האישי שלנו.

זיפות גגות – למה חשוב להקפיד לזפת את הגג?

זיפות גגות זה דבר שחשוב להשקיע בו הרבה מאוד. חשוב מאוד להקפיד לזפת את הגג בבית שלנו כי גג לא מזופת יכול להוביל למצב בו משקעי מזג האוויר יגרמו לרטיבות ולעובש בבית שלנו. כאשר גשם חודר לתוך הבית שלנו לבית עצמו עלול להיגרם נזק רב. חשוב להקפיד לזפת את הגג כי כך יש גם בידוד טוב יותר של הבית מפני מצבים של חום וקור. גם שהוא מבודד הוא גג שיכול לבודד באופן איכותי את הבית שלנו כך שבחורף לא יהיה לנו מאוד קר ובקיץ לא נסבול מחום גבוה מאוד.

זיפות גגות – איך זיפות הגג שלנו ימנע מצב של חדירת מזיקים ורטיבות לבית שלנו?

זיפות גגות יכול למנוע מצב בו בבית שלנו תהיה רטיבות. זיפות גג הבית שלנו יכול גם למנוע מצב בו מזיקים שונים כמו עכברים, חולדות, יונים, נחשים וכו'..., יחדרו לפנים הבית שלנו ויפריעו את המנוחה שלנו. כאשר אנחנו מקפידים לזפת את הגג אנחנו למעשה אוטמים אותו כך שמזיקים שונים לא יכולים להיכנס דרכו לבית שלנו. בית שיש בו מזיקים או בית שמאוד לא נעים לחיות בו ואפילו מסוכן. בית שיכולים להיות בו חולדות או עכברים או בית שהמגורים בו לא אסתטיים או בריאים ורמת ההיגיינה בו היא ירודה.

זיפות גגות – האם איטום ביריעות ביטומניות יחליף את זיפות הגגות המסורתי?

כיום, בעלי בתים ודירות בוחרים לאטום את הגג שלהם לא באמצעות זיפות גגות מסורתי אלא באמצעות יריעות ביטומניות. יריעות ביטומניות הן חומר בידוד מיוחד שבאמצעותו ניתן לבודד ולאטום גגות. דרך איטום זו הופכת להיות יותר ויותר מקובלת בעולם הבנייה בישראל. חשוב להדגיש שיש לחזור ולאטום את גג הבית בין אם באמצעות זיפות או באמצעות יריעות ביטומניות כל מספר שנים (רצוי אחת לעשר שנים לפחות). איטום הגג שלנו יוכל לאפשר לנו לשמור על הבית שלנו ולהפוך את איכות החיים בו ליותר טובה. גג שהוא לא אטום מהווה מטרד בטיחותי והוא עלול לסכן אותנו ואת כל בני המשפחה שלנו.זיפות ואיטום גג
אלו מכם שגרים בקומה העליונה בבניין או בעלי בית פרטי, ודאי יודעים שצריך לדאוג לשמירה על הגג מפני חדירת מים לתוך הדירה אחת לכמה שנים. ישנם 2 שיטות לאיטום. הראשונה והפשוטה יותר היא זיפות. פשוט מורחים זפת אחת לשנה על הגג. השנייה היא יריעות ביטומניות המולחמות לגג. הם אמורות להחזיק לפחות עשור מבלי שתצטרכו להחליף אותן. הזמינו קבלן איטום לביצוע המשימה.


קבלן איטום


קבלני איטום

תהליך האיטום הוא הדבר החיוני ביותר לחורף, לכן אנו ממליצים להשקיע זמן ומחשבה במציאת בעל המקצוע המתאים. באתר יצאת גדול תוכלו למצוא בעלי מקצוע איכותיים ואמינים אשר עברו בדיקה בשיטת יצאת צדיק ויצאו גדולים.

             

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: