פתיחת סתימה

טוב לדעת

פתיחת סתימה

כדי למנוע סתימות בצנרת הבית יש להקפיד לא לזרוק מגבונים,נייר טואלט,שקיות נילון או דברים דומים.

אלה הדברים שגורמים למירב הסתימות בצנרת


  • בעלי מקצוע
  • פתיחת סתימה
select

מים זורמים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 28
053-9431499
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+שרון+שפלה
מים זורמים
מים זורמים פתיחת סתימות בבית ובחצר, תיקון פיצוצי צנרת, הגברת לחץ מים בשיטה חדשנית, מומחה לאיתור נזילות ע"י מצלמה, החלפת צנרת, תיקון דודי שמש,

אב הבית-שרברבים חברת השרברבים הטובה בישראל ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 249
053-8095888
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
אב הבית-שרברבים חברת השרברבים הטובה בישראל
אב הבית שרברבים חברת השרברבים הטובה בישראל עובדים גם עם רוב חברות הביטוח 100% אחריות ,הגעה בזמן מחיר ידוע מראש נותנים שרות לרוב חברות הביטוח, לעסקים ובעיקר ללקוחות פרטיים שרותי אינסטלציה ,פתיחת סתימות .תיקון פיצוצי צנרת,הגברת לחץ מים.תיקון דודי שמש החלפת צנרת,הגברת לחץ מים.שיפוץ חדרי אמבטיות.ספירלה חשמלית,איתור נזילות על ידי מצלמה טרמית


פתיחת סתימות

אז הגעת הביתה מיום עבודה ארוך רק כדי לגלות סתימה נוראית בביוב. בעלך שיחיה כמובן מפשיל שרוולים וניגש לעבודה, "לא צריך אינסטלטור" הוא אומר, תוך כדי שהוא מחמיר את המצב.

אחרי כמה דקות הוא נעמד, מגרד בראשו ומבין שהוא לא מבין. את בינתיים באינטרנט, מחפשת מישהו שיבוא ויציל את המצב. יש הרבה סיבות להיווצרות סתימות בביוב, לרוב הסתימות נגרמות מהשלכת חפצים שאינם מתכלים.

 

אז מה עושה אינסטלטור בפתיחת סתימות בביוב?

אינסטלטורים עושים גם שימוש בספירלות חשמליות שמנקות את הצנרת, הוא שואב ומתקן הצפות וקווי ביוב שהתקלקלו. לאינסטלטורכלים רבים, שלנו בדרך כלל אין בהישג יד, אם אתם נתקלים בבעיה בביוב עדיף לחסוך זמן וכאב ראש ולפנות לבעל מקצוע.
כאמור יש הרבה סיבות שיכולות לגרום לסתימה בביוב, יכול להיות שהושלכו תחבושות, טיטולים, או חפצים דומים הקשים על הצנרת לעיכול. כמו כן יכול להיות שמדבור בפיצוץ או שבר בצנרת. אלו מקרים שמחייבים בעל מקצוע המוסמך לבצע פתיחת סתימות בביוב.
יש כמה שיטות לפתוח את הסתימות, בכדי לטפל בסתימה גדולה משתמשים בעיקר בביובית שהיא משאית גדולה שיש לה מערכת שאיבה המוציאה לכלוך ופסולת כזו או אחרת ומנטרלת ריחות לא נעימים מהביוב. הרבה מעדיפים להשתמש בביובית כי ידועה באפקטיביות שלה לפרק זמן ארוך.
 
 שרברב

טיפים מהאינסטלטור למניעת סתימה בביוב:

השתדלו לא להשתמש בחומרים כימיקלים כשאתם פותחים סתימה, החומרים הללו יכולים לעזור במיידי אך הם פותרים את הבעיה רק באופן זמני.
אם אתם צריכים להפסיק את הזרימה של המים לאסלה אפשר לסגור את ברז אספקת המים למיכל.
הימנעו מהשלכה של מגבונים, תחבושות, טיטולים, גלילי נייר, שקיות ניילון, וכדומה. אלו הדברים שגורמים לסתימות.
 

איך מוצאים אינסטלטור לבצע פתיחת סתימות ביוב?

מים מציפים את הכיור והשירותים? ריח רע נודף מהביוב? אם אתם נתקלים בבעיה בצנרת, עדיף דבר ראשון להתייעץ עם אינסטלטור גם אם החלטתם לנסות את מזלכם לבד. התייעצות עם בעל מקצוע יכולה למנוע החמרה של המצב. בכדי למצוא בעל מקצוע אמין וטוב תמיד תוכלו לקבל המלצות ממכרים, או לפנות לאינטרנט שזמין לכם בכל שעה. תוכלו להיכנס לאתר "יצאת גדול" שם תמצאו רשימה של בעלי מקצוע מומלצים שעברו בדיקת אמינות. בהצלחה!


לאינסטלטור בפתח תקווה לחץ

 


רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
אינסטלטורים
אינסטלטורים
X
דוא"ל: