המלצה על מדריך יצאת גדול


הרגע יצא מביתי שמוליק, מתקן מכונות כביסה מרעננה (עמ׳ 81), שתיקן מכונת כביסה בשירות מצויין ומחיר הוגן. תודה על המדריך:) אילן   קרא עוד..

טכנאי מכונות כביסה בוחרים רק בפורטל בעלי מקצוע

כמה פעמים המתנתם בסבלנות רבה לטכנאי של החברה שמכרה לכם את מכונת הכביסה, תוך אזהרה שאם לא תמתינו לו, ותקחו טכנאי מכונות כביסה אחר לא תהיה לכם אחריות? צר לנו לבשר לכם, אבל הנורמות השתנו, ונציגי ה- "אחריות" צפויים, בסיכוי לא קטן בכלל, להתגלות כחסרי אחריות. מיילים רבים הגיעו אלינו מלקוחות שטענו כי טכנאי השירות של החברות לא הידקו להם את צינור הוצאת המים לכיור והם היו צריכים לעמוד מעליו, או גרוע מכך – לא התקינו כיאות את המכונה שנעצרה והפסיקה לכבס באמצע התהליך. הסחבת בתוך החברה פשוט תקשה עליכם מאד לתקן את המעוות. המלצה שלנו: תשתמשו בחנות רק בשביל לקנות. זהו. טכנאי שירות לוקחים רק דרך פורטל בעלי מקצוע.

טכנאי מכונות כביסה שירותיים ויצירתיים

בפורטל בעלי מקצוע תוכלו למצוא טכנאי מכונות כביסה מעולים אשר יסבו לכם מכונת כביסה תקנית בזמן קצר. גם אם המכונה ארוזה באריזה של החנות בה קניתם, הם ידעו מה לעשות בשביל להרכיב ולחבר אותה. לידע כללי: מכונות כביסה ניתן לחבר רק בבתים בהם יש ברז כיור עם פילטר (בורג עבה שמותקן מתחת לברז), ברז ניל (הטכנאי יידרש להביא מתאם. זה ברז קטן ודק המגיע בדרך כלל בזוגות בפורמט של מים קרים, מים חמים ונמצא בחלק התחתון של הקיר), וכמובן שהעדיף ביותר הוא ברז מכונת כביסה (כמו ברז ניל רק עם חורים עבים יותר) עם הכנה של צינור ביוב מתכתי מחובר אליו. ברוב ברזי הניל ישנה גם כן הכנת צינור מתכת למכונות כביסה.

תיקון תקלות במכונה בזמן אמת

חשמלאי מכונות כביסה מטעם פורטל בעלי מקצוע לא צריך לעבוד בסקאל, אל"מ או שקם אלקטריק בשביל להבין מה עושים עם מכונה חדשה. גם אם המכונה תשמיע צפצופים והתרעות הוא ידע מה לעשות וכיצד להשיב אותה למסלול בעת ההתקנה. אם המכונה הספיקה להתקלקל לכם, ניתן לחזור לאותו טכנאי שיביא באופן מידי את הפתרון. חשמלאי מכונות כביסה מטעם פורטל בעלי מקצוע הוא איש המקצוע שאתם צריכים למכונת הכביסה בכל מצב: כשהיא חדשה וגם כשהיא התקלקלה לאחר שימוש שגרתי ארוך טווח.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: